23 MART 2019 CUMARTESİ

ABD MİRAÇ GECESİ SURİYE’Yİ VURDU

Bir kez daha gördük ki ABD’nin ve batılı şer ittifakının İslam’a ve Müslümanlara zerre saygısı yok. 30 Aralık 2006’da Kurban Bayramı sabahı Saddam’ı asan ABD, yanına Fransa ve İngiltere’yi de alarak, İslam dünyası için çok önemli olan Miraç gecesinde Suriye’yi vurdu.


ABD MİRAÇ GECESİ SURİYE’Yİ VURDU

YENİSÖZ HABER MERKEZİ

15 YIL ÖNCEKİ SENARYONUN AYNISI

ABD, kimyasal silah var bahanesiyle Irak'ı tehdit olarak gördüğünü açıklamış ve 2003 yılında işgale başlamıştı. Irak'taki Saddam zulmüne son vereceğini ve halkı refaha eriştireceğini dile getirip savaş açan ABD'nin ardından bin parçaya bölünmüş bir Irak kaldı. Aradan geçen 15 yılda bir adım mesafe katedemeyen ABD, şimdi de katil Esed'in zulmüne son vereceğini iddia edip, yanına İngiltere ve Fransa'yı da alarak Suriye rejiminin Şam yakınındaki askeri üslerini vurdu.

SURİYE HALKININ HUZURU VE GÜVENLİĞİ BAHANE

Geleceğimizi geçmişimizden aldığımız derslerle planladığımıza göre; ABD'nin başını çektiği bu ittifakın, Suriye halkının huzurunu ve güvenliğini düşünmediği gün gibi ortada. Zira İslam ülkelerini yangın yerine çeviren ABD değil mi? Irak'taki masum sivilleri katleden, çocuk, yaşlı demeden öldüren ve kadınlara tecavüz eden ABD değil mi? Fransa'nın Cezayir'de ve Afrika ülkelerinde yaptığı soykırım hala hafızalarda taptaze değil mi? İngiltere'nin her şerrin altında parmağı olduğu doğru değil mi?

 

ABD ESED REJİMİNİ VURDU

RUSYA'DAN SERT TEPKİ

DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI'NDAN 'SALDIRI' AÇIKLAMASI

KALIN: KİMYASAL SALDIRILARIN CEVAPSIZ BIRAKILMASI DÜŞÜNÜLEMEZDİ 

Yorum Yaz

  935183

-