23 ŞUBAT 2020 PAZAR

AK PARTİ GENEL SEKRETER YARDIMCILARI NETLEŞTİ

AK Parti'de yeni Merkez Yürütme Kurulunun (MYK) belirlenmesinden sonra genel sekreter yardımcıları ve teşkilat kadroları da belli oldu.


AK PARTİ GENEL SEKRETER YARDIMCILARI NETLEŞTİ

AK Parti'nin 24 Mayıs'taki ilk MYK toplantısının ardından; AK Parti Genel Sekreteri, Gaziantep MilletvekiliAbdülhamit Gül ile Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş'ın çalışma ekibi belli oldu.

Buna göre, genel sekreterliğin iş ve işlemlerinin daha düzenli ve verimli yürütülmesini sağlamak amacıyla; AK Parti Ankara Milletvekili Murat Alparslan, Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, İzmir Milletvekili Atilla Kaya ve Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu AK Parti'nin Genel Sekreter Yardımcıları olarak görevlendirildi.

TEŞKİLAT KADROSU

Teşkilat Başkan Yardımcısı olarak ise İstanbul Milletvekili Harun Karaca, Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Konya Milletvekili Ömer Ünal, eski Çorum Milletvekili Murat Yıldırım, eski Kırşehir Milletvekili Hacı Turan, eski Denizli Milletvekili Mehmet Yüksektepe ve eski Erzurum Milletvekili Saadettin Aydın atandı.

Yorum Yaz

  495971

-