18 HAZİRAN 2018 PAZARTESİ

AMERİKA KUZEY KORE’YE SALDIRABİLİR Mİ?

Türkiye’de Soros beslemelerinin referandum sonrası homurtuları gündemi meşgul ederken, batıda Pasifik-Atlantik savaşının mermileri hazırlanıyor. ABD donanması Kore yarımadasına doğru yola çıkarken, Kuzey Kore lideri direnmeye, Çin ortamı yumuşatmaya çalışıyor. Trump ise içeride sürmekte olan meşruiyet sorununu çözmek için; Pasifik, Afganistan ve Suriye’de savaşmakta kararlı görünüyor.


AMERİKA KUZEY KORE’YE SALDIRABİLİR Mİ?

Yeni Söz | Haber Merkezi

ŞEYTANÎLERİN SEVMEDİĞİ TEK ŞEY: BARIŞ

Geçmiş tecrübeler, ABD'nin ayakta, Trump'ın ise iktidarda kalmasının iç kamuoyunu teskin edecek bir savaşa bağlı olduğuna işaret ediyor. Erdoğan'ı tebrik ettiği için şeytanîlerin sahip olduğu ABD medyası ile ABD'nin resmi sözcüleri Trump'ı yaylım ateşine tutup, NATO'yu da Türkiye'ye saldırmaya davet ederken; karanlık odaklar Kuzey ile Güney'in barıştırarak iki Kore'yi birleştirmek isteyenleri bir bir ortadan kaldırmaya devam ediyor. 

BARIŞI ENGELLEME ÇABASI

Güney Kore ile barışmak için mücadele eden Kuzey Kore yönetimi, batı medyası ve siyasilerinin şeytanlaştırma savaşına maruz bırakılırken; barışa istekli olan Güney Kore Devlet Başkanı ise büyük bir kampanyayla görevinden uzaklaştırıldı. ‘Kana susamış diktatör' portresi çizilen Kim, barış yapmak isterken, birileri ‘hayır barış yapma' demek için, çevresindeki barış yanlılarını tek tek ortadan kaldırıyor. Hidrojen bombası denemesi yapan Kim Jong-un ise, barış karşıtları ile mücadele etmeyi sürdürüyor.

KİM'İN ADAMLARINI KİM ÖLDÜRÜYOR?

Pasifik'te bir savaş isteyen Atlantikçiler, birleşmeleri durumunda büyük bir güç olmasından korktukları Kuzey ve Güney Kore'yi talana hazırlanıyor. Kuzey'le yapılacak bir savaş sayesinde, batı piyasalarını sarsacak büyüklükte şirketlere sahip olan Güney Kore de ortadan kaldırılacak. Kuzey'i savaşa çekmek isteyen şeytanîler iki ay önce Kuzey Kore liderinin kardeşini, Malezya'da zehirli bir gazla öldürmüşlerdi. Güney ile barış görüşmelerini yürüten Kuzey Kore ekibinin başındaki ve aynı zamanda Kuzey Kore Başkanı Kim Jong-un'un ‘en yakın yoldaşı' olarak tanımlanan İşçi Partisi Sekreteri Kim Yang-gon ise hemen hemen hiç trafiğin olmadığı Kuzey Kore'de “trafik kazası”na kurban gitmişti.

SİYONİST ECONOMIST, NEREDEN BİLİYOR?

‘Kana susamış diktatör' portresi çizilen Kuzey Kore lideri Kim'in barış elçisi öldürülüyor, Kuzey Kore ise 4 gün sonra Hidrojen bombası denemesi ile ‘barış yapma' diyenlere mesaj veriyor. Ardında da Kuzey Kore'ye ait bir denizaltı aniden sırra kadem basıyor.  Şeytanîlerin dergisi The Economist ise, Trump'ın başkan seçilmesi durumunda neler olacağı “tahmininde” bulunuyor. Bu tahmine göre, kapanan Çin'in fabrikaları satışa çıkarılıyor. Kendinde Çin ile direkt savaşacak bir güç göremeyen ABD'nin şimdiki oyununu Kuzey Kore üzerinden kurduğu gayet açık. Yeni Söz bu gerçeği Kasım 2016'da bugün olanları biliyormuş gibi kayda geçirmişti.

TRUMP'I KIŞKIRTAN KİM?

Rockefeller'e ait haber ajansı AP'nin çok değil bir hafta önce servis ettiği habere göre, Trump'a sunulan teklifler arasında Kuzey Kore'ye karşı savaşın başlatılması ve Pyongyang hükümetini devirme planı da yer alıyordu.  Bu durumda ‘hiçbir ABD Başkanı kendi becerisiyle savaş çıkarıp yönetecek kimseler olmadığına göre, bunca oyunu kim kurgular?' sorusu büyük önem arz ediyor. Bunun için Kore Yarımadası'ndaki sözde sorunu çözmek için ABD Başkanı Donald Trump'ın masasına konulan tedbir paketi ve bu paketi hazırlayan danışmanların bağlı olduğu küresel şeytanî kliklere bakmak yeterli.

Ömer Kayani, insanlığı yeni bir dünya savaşına sürüklemek isteyen şer planlarını ve gizli hesapları yazdı.

YAZIYI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Yorum Yaz

  519691

-