ARAP YÖNETİMLERİNİ TESLİM ALDIK, TEK ENGEL HALKLAR

Trump’ın Suudi Arabistan’ı ziyareti sonrasında başlayan şeytanî süreç tam gaz devam ediyor. Oğlunu Suudi Kralı yapmak isteyen Selman, İsrail’e teslim oldu. Önce prensleri öldürmeye ve tutuklamaya başlayan Selman ve oğlu, şimdi prenslerin servetinin yüzde 70’ini İsrail’e teslim etmesini isterken, İngiltere medyası ise prenslere işkence edildiği yazdı. Aslen Yahudi olduğu sanılan Kuveytli şerefsiz bir gazeteci, canlı yayında Filistinlileri “işgalci” Yahudileri “asli unsur” olarak gösterirken, Vahhabi kılıklı Suudi yönetimi Yahudileri Mescid-i Nebi’ye ve Ravza-i Mutahhara’ya kadar soktu ve resim çektirdi. Terörist Netanyahu ise Arap liderlerinin Siyonizm’e hizmet ettiğini, önlerindeki tek engelin Arap halkları olduğunu söyleyerek gelinen son noktayı ifşa etti.


ARAP YÖNETİMLERİNİ TESLİM ALDIK, TEK ENGEL HALKLAR

Yeni Söz Haber Merkezi

ARAP KILIĞINA GİRMİŞ YAHUDİ GAZETECİDEN BÜYÜK YALAN

Kuveytli Arap kılığına girmiş kripto Yahudi gazeteci Abdullah Al-Hadlak, canlı yayında “İsrail'e işgalci deniliyor, ben bunun işgal olmadığını dinen savunuyorum” diyerek terör örgütü İsrail'in değil de Filistinlilerin “işgalci” olduğunu söyledi. Kuran-ı Kerim'in Maide suresi 21. ayetinde geçen, “Ey kavmim; Allah'ın size yazdığı mukaddes yere girin ve ardınıza dönmeyin, yoksa hüsrana uğrayanlardan olursunuz” ifadelerini delil olarak göstermeye kalkan alçak, şerefsiz, yalancı, sözde Arap gazeteci, hızını alamayarak Filistin topraklarının terörist Siyonistlere ait olduğunu ileri sürdü. Kuveyt yönetimi ise bu alçağa yönelik sessizliğini sürdürüyor.

YAHUDİ YAZARI MESCİD-İ NEBEVİ'YE ALMIŞLAR

Önce İngilizlere ardından da Yahudilere teslim olan Suudi hanedanı ise ülkenin tüm kontrolünü İsrail'in eline vermekle kalmayıp, Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v.)'in kabri şeriflerinin yanına kadar Yahudileri yoktu. İsrailli Yahudi blog yazarı Ben Tzion'un Suudi Arabistan'ın Medine şehrinde Hz. Muhammed (s.a.v.)'in medfun bulunduğu Mescid-i Nebevinin içine girdi, burada resim ve video çektirdi. Suudi yönetim ile Siyonist İsrail yönetiminin aşklarını dünya kamuoyuna ilan etmelerinin ardından peş peşe gelen ziyaretler, birbirlerini övücü ve destekleyici açıklamaların üstüne gelen fotoğraflar İslam âleminde öfkenin büyümesine yol açtı.

SUUDİLER HAREMEYN'İN HİZMETİNE LAYIK DEĞİL

Fotoğraflarını sosyal medyada “Bir Yahudi, İslam'ın Mekke'den sonra en kutsal ikinci mekânını ziyaret ettiğinde” yorumuyla paylaşan Tzion; takipçilerini fotoğrafın montaj olmadığına inandırmak için ezan-ı Muhammedi okunurken Ravza-i Mutahhara'nın içinden çektiği video ve üzerinde İbranice yazı bulunan çantasını işaret ettiği fotoğrafına yer verdi. Paylaşımlar Müslümanları kızdırırken, Suudi yönetiminin mukaddes topraklara necis gâvurları sokarak ne yapmaya çalıştığı tam olarak bilinmiyor.

NETANYAHU: ARAP YÖNETİMLERİ HİZMETİMİZDE

Suud, BAE ve Mısır yönetimi başta olmak üzere Arap ülkelerinde kritik kademeleri istila eden Siyonizm hizmetkârlarının kendilerini açık etmesinin ardından, işgalci İsrail Başbakanı Netanyahu da ağzındaki baklayı çıkardı. Uzun süredir “ılımlı Arap devletleri” diye nitelediği ülkelere çağrı yapan terörist başı Netanyahu, “Barışın genişletilmesinin önündeki en büyük engel bugün çevremizdeki ülkelerin liderleri değil. Bu engel Arap sokağındaki kamuoyundan kaynaklanıyor” dedi. Baş terörist Netanyahu, İsrail'in “çarpıtılmış ve yanıltıcı bir şekilde” Arap halkına sunulduğunu ileri sürdü.

‘SUUDİ YÖNETİMİ, PRENSLERE İŞKENCE YAPIYOR'

Öte yandan İngiliz Daily Mail gazetesi, “Amerikan paralı askerleri gözaltına alınan Suudi Arabistan prenslerine ağır işkenceler yapıyor” iddiasında bulundu. Bununla yetinmeyen Daily Mail, prenslerin en zengini olan Bin Talal dâhil hepsinin ayaklarından asıldığını yazdı. Gazete, “Muhammed bin Salman gözaltına alınanların yıllarca önünde eğilen Suudi güvenlik görevlilerini istemiyor. Otelin dışında Suudi Özel Harekât birlikleri var ancak içeride özel şirket var. Abu Dabi'den gelip her şeyi kontrol altına aldılar” diye yazdı.

YAHUDİYE SERBEST MÜSLÜMANA YASAK

Kâbe'ye meydan okurcasına Kâbe'nin karşısına dikilen 72 katlı şeytani yapıdan Mescid-i Haram-ı izleyen Siyonistlerin bu hamle ile sahaya indiği yorumlanıyor. Bu arada Siyonistlerin mabetlerimizde cirit atmasına izin veren Suudi yönetimi, Kâbe ile Mescid-i Nebevi'deki alanlarda Müslümanların fotoğraf ve video çekimini yasakladı. Suudi Arabistan Dışişleri Bakanlığı'nın getirdiği ve medya temsilcilerini de kapsayan yasağın zamanlaması dikkati çekerken, asıl gayenin İsrail'den yapılan gizli ziyaretlerin öğrenilmesini engellemek olduğu dile getiriliyor.

 

  1. Bu gün Kudüs’te İbrahim Halilullah camiine girmek müslümanlara serbestmi ki, Kabe’ye ,mescidi nebeviye rahat rahat girebiliyorlar... Kabe , Mescidi Nebevi tüm müslümanların ortak kutsalıdır ....işte yeni haber; İsrail. Türk gazeteciyi 6 saat sorguladıktan sonra sınır dışı etmiş..... göz altına aldığınız akrabalarınızı sorgulayan askerlerin (gerçekler söylendiği gibi ise ) durumu sizin durumunuzu yeterince özetliyor...ne diyelim Allah cc. size de yalnızca Allah cc’a kul olmanın lezzetini tattırsın.....

  2. Musa peygambere karşı gelmiş yersiz yurtsuz 40 yıl Filistin çöllerinde rabbimiz tarafından cezalandırılmışsınız...bunu da okudun mu? Açıklasaydın be hokkabaz....kime neyi okuyorsun? Kimin dinini kime satıyorsun?.

  3. Bu gazeteci kılıklı kuranı kerime inanmaz ama işine geldiği için kullandığı ayetleride okumaktan çekinmez....bu hokkabazlık yapan takım ayetlerin devamını okumaktan korkar....çünkü bu konu ile ilgili ayetlerde Musa kavmine “ ey kavmim şu kapıdan Allah’ın adını zikrederek girin ve savaşın o yurt sizin içindir “ dediğinde kendi kavmi Musa as’a “ ey Musa biz senin bize söylediğini , bu kapıdan girip savaşmayız...sen ve rabbin gidin bizim için savaşın “ dediğini de okumuş mu bu gazeteci kılıklı ? açıklasaydı.... anlayacağın o teklif o zamanmış...ve siz treni kaçırmışsınız.....

Yorum Yaz

  476962

-