19 EYLÜL 2020 CUMARTESİ

BAY EKREM İĞRETİ DURUYORSUN

İstanbul’a CHP’den belediye başkan adayı olan Ekrem İmamoğlu’nun Karadeniz’de miting düzenlemesi üst aklın projesine hizmet ettiğini ortaya koydu. Bunlara ilave olarak sadece bir aday olduğunu unutan CHP’li Bay Ekrem, Ordu Havalimanı’nda VİP giriş yapmaya çalışması ve Ordu Valisi’ne ‘Bu Vali tam bir it’ hakaretini etmesi ‘iğreti (yerli olmayan, sahte)’ olduğunu ispat etti.


BAY EKREM İĞRETİ DURUYORSUN

‘BAŞKA İLDE MİTİNG DÜZENLEMESİ SAÇMA'

Ramazan Bayramı dolayısıyla memleketine giden CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu'nun Karadeniz'de miting düzenlemesini tüm Türkiye hayretle karşıladı. Türk Milleti, “Bir ilin belediye başkan adayının başka başka illerde miting düzenlemesi ‘onu yöneten bir üst akıl' var. Çok saçma. Proje adamı olduğunu gösterdi” gibi yorumlar yaptı.

BAY EKREM ORDU VALİSİNE HAKARET ETTİ

23 Haziran seçimleri yaklaştıkça kendinden geçen Ekrem İmamoğlu, Ordu-Giresun Havalimanı'nda hakkı olmadığı halde VİP salona giriş yapmak istedi. Görevlilerin giremezsin demesi üzerine yanındakilerle birlikte ‘polis memurlarına muvakemet etmiş ve onları itmiştir.' Diline de hakim olamayan CHP'li bay Ekrem, devletin valisine  ‘Bu Vali tam bir it' dedi.

Yorum Yaz

  542684

-