BEKA DERNEĞİ’NDE MUSTAFA ALPAY YENİDEN GENEL BAŞKAN SEÇİLDİ

BEKA Derneği ilk olağan genel kurulunda mevcut başkan Mustafa Alpay oy birliği ile yeniden Genel Başkan seçildi.


BEKA DERNEĞİ’NDE MUSTAFA ALPAY YENİDEN GENEL BAŞKAN SEÇİLDİ

Kısa adı BEKA olan  Beşeri ve İktisadi  Kalkınma Derneği Beykoz'daki genel merkezinde ilk genel kurulunu gerçekleştirdi. Yapılan   Genel Başkanı Mustafa Alpay güven tazeledi.

BEKA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi İETT Genel Müdür Yardımcısı Abdullah Kazdal'ın da katıldığı genel kurula Başkan Mustafa Alpay, yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyeleri katıldı.

Mustafa Alpay oybirliği ile yeniden Genel Başkan seçildi

Divan başkanlığını İsmail Bal'ın yaptığı genel kurula tek listeyle gidildi. Çok sayıda üyenin oy kullandığı genel kurulda başkanlığa mevcut Genel Başkan Mustafa Alpay oyların tamamını alarak oy birliği ile yeniden seçildi.Başkan Mustafa Alpay: Yeni Dönemde herkes BEKA' yı konuşacak

Tekrar BEKA Genel Başkanlığına  oybirliği ile  seçilen Mustafa Alpay yaptığı konuşmada; ‘Bu göreve tekrar beni layık gören  tüm Genel Kurul delegelerimize teşekkür ederim.

BEKA Derneğimizin kurulmasından bu yana çok kısa zaman olmasına rağmen bugüne kadar çok ses getiren önemli işler yaptık. Burada Milletvekillerimizi, valilerimizi, sanatçılarımızı ve çok önemli bürokratlarımızı ağırlayarak tecrübelerinden istifade ettik. Ayrıca İktisadi Kalkınma noktasında ticari diplomasi ile ihracatı destekleme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.

Okullarda hali hazırda sosyal girişimcilik seminerleri düzenlemeye devam ediyoruz. Şehitlerimiz için Kur'an-ı Kerim okuttuk ve onları hayırla yad ettik.

Şu ana kadar " Çocuklar Üşümesin " projemiz  kapsamında 117 çift bot, 108 mont hediye ederek yetim yavrularımızın yüreğine dokunduk.Şimdi de BEKA Mektebi Projesi ile eğitim alanında çok önemli bir projeyi hayata geçireceğiz. Bu ve bunun gibi projelerle yeni dönemde de Allah'ın izniyle BEKA Derneğimiz; yüreklere dokunan ses getirecek önemli işlere imza atmaya devam edecek. Biz devletimizin ve milletimizin BEKA' sı için gereken tüm hizmetleri yapmaya talibiz. Bu noktada en büyük gücümüz hiç bir fedakarlıktan kaçınmayarak bu ülkeye hizmet etmek için var gücüyle çalışan yönetim kurulu üyelerimiz ve BEKA gönüllüleridir. Kendi öz kaynaklarımızla sivil toplum hizmetlerinin gelişmesi için tüm gayreti göstereceğiz. Bizim ortak paydamız devletimiz, milletimiz, bayrağımız ve birlikte yaşama irademizdir. Allah yardımcımız olsun."

Yorum Yaz

  189584

-