6 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ

BU BİR HAÇLI KATLİAMIDIR

Müslümanların en önemli günlerinden olan Cuma günü, ibadet etmek için camide bulunan Yeni Zelanda’lı Müslümanlar’ı otomatik tüfekle katleden kudurmuş itin bu yaptığı basit bir terörist saldırısı değildir. Geçmişten günümüze kadar kinle, nefretle gelen Türk ve Müslüman düşmanı Haçlı zihniyetinin planlı katliamıdır.


BU BİR HAÇLI KATLİAMIDIR

BASİT BİR TERÖRİST SALDIRISI OLMADIĞI GÜN GİBİ ORTADA

Yeni Zelanda'nın Christchurch kentindeki camiye cuma namazı sırasında Brenton Tarrant isimli kuduz terörist 3 arkadaşıyla birlikte saldırı düzenledi. Otomatik tüfekle caminin içinde Müslümanlar'ı katleden terörist Tarrant, yaptığı katliamı kameraya aldı. 49 Müslüman'ın şehid olduğu saldırıda 3'ü Türk onlarca kişi de yaralandı. Saldırganın Türkleri, Türkiye'yi ve Başkan Erdoğan'ı hedef alan paylaşımları bu hadisenin basit bir terörist saldırısı olmadığını akıllara getirdi. Geçmişten günümüze gelen Müslüman ve Türk düşmanı ırkçı Haçlı zihniyetinin ürünü planlı bir eylem olduğu gün gibi aşikar.

11_3_2_17918667_150320191320400000_14_5_20190315000000_aa-picture-20190315-17918666-json.jpg

KUDUZ İT, TÜRKLERİ AVRUPA'DAN SÜRECEĞİNİ YAZMIŞ

Saldırıdan önce İslam karşıtı 87 sayfalık manifesto yayınlandığı ortaya çıkan kudurmuş it Tarrant'ın yayınladığı metinlerde, Türklerin Avrupa'dan tamamen söküleceği ve İstanbul'daki bütün camilerin yıkılarak, Ayasofya'nın kiliseye çevrileceği yer alıyor. Haçlı zihniyetinin ürünü olan katil Tarrant, saldırı da kullandığı silahın her yerine Türklere olan nefret söylemlerini yazmış. "Türk Yiyici", Osmanlı'nın mağlup olduğu 2. Viyana seferi 1683 tarihi ve ( Deus Vult ) Haçlı seferlerinin mottosu olan “Tanrı bunu istedi” gibi söylemler katliam silahında yer alan yazılardan bazıları. Ayrıca caminin etrafına yerliştirilmiş bombalar ve bomba yüklü araç tespit edilip imha edildi.

207385-5x3-topteaser1260x756.jpg

İSRAİL, AP VE KATİL AYNI DİLİ KONUŞUYOR

Avrupa Parlamentosu'nun Türkiye için yayınladığı AB üyelik raporunda, şu anda müze olarak kullanılan Ayasofya'nın camiye dönüştürülmemesi konusunda ifadeler yer almıştı. Katil İsrail'in Başbakanı Netanyahu'nun oğlu Yair Netanyahu da,  Twitter'dan Türk milletini ve Başkan Erdoğan'ı hedef alarak, "Ona, İstanbul'un adının Konstantinopol olduğunu ve Türk işgalinden önceki bin yıl boyunca Bizans İmparatorluğu'nun ve Ortodoksların başkenti olduğunu hatırlatırım. Türkler, Yunanlılara, Süryanilere ve Ermenilere soykırım yaptı. Onlar etnik olarak bütün Hristiyanları küçük Asya'dan (Anadolu) temizlediler" demişti.

AVUSTRALYALI TERÖRİST KATLİAM SİLAHINA TÜRKLER'E OLAN NEFRETİNİ KUSMUŞ

628b62e2-f21b-4d85-bf32-9133bb8bb14b.jpg

Tüfekte yer alan yazılardan bazıları: 

Türk Yiyici, Osmanlı'nın mağlup olduğu 2. Viyana seferi 1683 tarihi ve ( Deus Vult ) Haçlı seferlerinin mottosu olan ‘Tanrı bunu istedi' n Şarjörlerden birinin üzerinde Kiril alfabesiyle Miloş Obiliç (Kosova Savaşı'nda Sultan Murat'ı şehit eden Sırp)

732 Tours (Endülüs Emevileri'nin Paris'in güneyinde Franklara yenilmesi ve Avrupa'daki ilerleyişinin durması)

KATİLİN HEDEFİNDE ERDOĞAN VE TÜRKLER VAR

Katİlİn yayınladığı 74 sayfalık manifestoda ‘Türklere' başlığının yer aldığı bölümde şu ifadelere yer verilmiş: "Topraklarınızda huzur içinde yaşayabilirsiniz, size zarar gelmeyecek. Boğaz'ın Doğu yakasında. "Ama Boğaz'ın Batı yakasında bir yerde yaşamayı denerseniz, Avrupa'ya gelirseniz sizi öldüreceğiz. Konstantinopolis'e gelir, tüm cami ve minareleri yıkarız. Ayasofya minarelerden kurtulacak ve Konstantinapol hak edildiği gibi tekrar Hristiyan şehri olacak." Katilin Müslümanların lideri Erdoğan ifadelerini de kullanarak Başkan Erdoğan'a yönelik tehditlerde de bulunduğu görülüyor. Manifestosunu çeşitli dillerde yazan katilin Türklere yönelik tarihi suikastları ve düşmanca tutumları da kaydetmiş.

TÜRKİYE ‘KIYAM'A DURDU

Yeni Zelanda'da camide gerçekleştirilen katliam ve 49 kişinin şehid edilmesi Türkiye genelinde protesto edildi.

Haçlı zihniyetinin ürünü kudurmuş it Tarrant'ın camiye saldırısında 49 Müslüman şehid oldu.

 

Yorum Yaz

  341903

-