14 AĞUSTOS 2020 CUMA

BU EVETLER AVRUPA’YA KAPAK OLACAK

6 Nisan'da yapılacak referanduma 29 gün kala MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sahalara indi. Referandum için ilk mitingini Elazığ'da yapan MHP Lideri, gündemi değerlendirdi.


BU EVETLER AVRUPA’YA KAPAK OLACAK

Meydandan yükselen evet sesleri üzerine Bahçeli, "Bu evetler CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun uykusunu kaçıracaktır. Terör örgütlerini tir tir titretecektir. Avrupa'ya kapak olacaktır" dedi.

15 Temmuz'da Ankara'nın ışıkları sönmüş ihanetin dehşet ışıkları yanıyordu” diye MHP Genel Başkanı “15 Temmuz haçlı operasyonuydu. Elbette Türk milleti istiklaline sahip çıktı. Türkiye uçurumdan el birliğiyle kurtarıldı. Aramızdan çıkan çürüklere bakmayın. İlkelerimizden taviz vermedik, ülkülerimizden ayrılmadık” diye konuştu.

Kılıçdaroğlu'nun uykusu kaçacak

Bu evetlerin CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun uykusunu kaçıracağını söyleyen Bahçeli “bu evetler terör örgütlerini tir tir titretecektir. Avrupa'ya kapak olacaktır. Tek adam yönetimi olacak diyorlar. Bunu söyleyenler tarih cahilidir. Devlet için evet, millet için evet, cumhuriyet için evet, Türkiye için evet, evet, yine evet, bir kez daha evet. Sonuna kadar devlet, sonuna kadar millet” dedi.

“Sakın aldanmayın, yanlış hesap yapmayın” diyerek konuşmasına devam eden Bahçeli “102 yıl önce Çanakkale'de bedel ödediniz. Biliniz ki; ilk siper Çanakkale, son siper MHP'dir. İş başa düşerse, bu vatanı, bu milleti son damla kanımıza kadar müdafaa ederiz. Millet tektir, vatan tektir, bayrak tektir, dil tektir” diye konuştu.

Yorum Yaz

  967429

-