24 OCAK 2019 PERŞEMBE

BU HAİNLERE HADLERİNİ BİLDİRİN

Mehmetçik ve polis, HDP’nin genel kurulunda sorun yaşanması için soğukta önlemler aldı ve cansiperane bir nöbet tuttu. HDP’liler ise içeri de Mehmetçik’e kin kustu. HDP eş genel başkanı Serpil Kemalbay genel kurulda yaptığı konuşma ve attığı twitte mensubu olduğu terör örgütü PKK/PYD ve uzantılarına yönelik yürütülen Afrin operasyonunu Kürt halkına yönelik savaş olarak niteleyerek yalancılık ve arsızlıkta hiçbir sınırlarının olmadığını bir kez daha gösterdi.


BU HAİNLERE HADLERİNİ BİLDİRİN

MİLLET DÜŞMANI TERÖRİSTLER

Hiç de hak etmedikleri halde TBMM çatısı altında milletin parasıyla sözde siyaset yapıp, millete, peygamber ocağına hakaret ettiler. Mehmetçik ve polisimizin güvenlik şemsiyesi altında Ankara'da genel kurul yapan terör örgütü PKK şehir uzantısı bazı HDP'liler, devlete ve millete kin kustu. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın PKK/KCK üyeliğinden üç gün önce gözaltı kararı verdiği Kemalbay, genel kurula katılıp konuşma yaptı.

HDP'nin resmi twitter hesabından paylaşılan konuşmalardan biri, Serpil Kemalbay'ın yaptığı konuşma. HDP'li Kemalbay, 11 şehidin yasını tuttuğumuz bugün, "Afrin'de direniş var, halklara karşı savaş açarsanız kaybedersiniz" diyerek hainliklerini bir kez daha kanıtladı. Kemalbay şunları söyledi: "Afrin'de büyük bir direniş gerçekleşiyor. Neden? Çünkü siz halklara karşı savaş açarsanız kaybedersiniz. Çünkü Afrin halkı kendi evini, kendi yaşamını koruyor."

TERÖRİSTİ TERÖRİST SAVUNUR

Cumhuriyet gazetesinin gözaltı kararını eleştirdiği haberinde Savcılığı PKK/KCK üyesi tanımlamasını eleştirerek PKK'ya destek vermiş PKK'nın hamilerinden olduğunu bir kez daha gözler önüne sermişti. Aranmasına rağmen içeriye nasıl girdiği bilinmeyen Serpil Kemalbay, içeride ve sosyal medyada vatana, millete, Mehmetçik'e kin kustu, terör operasyonlarını, yiğit ve mazlum Kürt halkına yönelikmiş gibi sundu. Savcılığın HDP genel kurulunda konuşmalar hakkında yeni bir soruşturma başlattığı öğrenildi.

 

Yorum Yaz

  026408

-