12 AĞUSTOS 2020 ÇARŞAMBA

'BÜTÜN OYUNLARI BOZACAĞIZ'

Partisinin Bursa mitinginde Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye'nin üzerine oynanan oyunlardan bahsederek, 'Bütün oyunları bozacak, Türkiye'nin aydınlık geleceğine birlikte yürüyeceğiz.' Dedi.


'BÜTÜN OYUNLARI BOZACAĞIZ'

Başbakan Davutoğlu yaptığı konuşmada, "Türkiye'nin güçlenmesini istemeyen, sadece kendi problemleriyle, kendi içinde, kardeşin kardeşi kırdığı bir ülke haline gelmesini isteyen, Türkiye'yi dış dünyaya kapatmak isteyenler, işte onlar bu karanlık, bu kirli terör örgütlerini teşvik ediyor. Bu güçler, bu haince planlarını, Türkiye'nin istikrarlı yükselişi devam ettiği sürece, devam ettirecekler.

Biz bu kirli oyunları, tıpkı bu meydandan dünyaya haykırdığımız gibi birlik içinde olarak, birbirimize daha da kenetlenerek, bozacağız. Bütün oyunları bozacak, Türkiye'nin aydınlık geleceğine birlikte yürüyeceğiz. Terör eylemleri yaparak, bu milletin kardeşliğine ihanet ederek, hiç kimse bu ülkeyi teslim alamaz" dedi.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu, terör örgütleri arasında da asla fark gözetilemeyeceğini belirterek, "Bugün Suriye'de PYD'ye, PKK ile işbirliği yapan PYD'ye yardım gönderenlere de buradan sesleniyorum: Bizim için DEAŞ ne kadar adi ve alçak bir terör örgütü ise PKK ve onun bağlantıları da aynı ölçüde adi, aynı ölçüde cani, aynı ölçüde katildir" dedi.

Yorum Yaz

  471619

-