CHP'Lİ BAŞKAN 'HAYIR' OTOBÜSÜNDEN 'EVET' DEYİNCE OLAN OLDU

Düzce'nin Akçakoca ilçesinde CHP'li milletvekilleri ve il teşkilatının yaptıkları 'Hayır' mitingi karıştı.


CHP'Lİ BAŞKAN 'HAYIR' OTOBÜSÜNDEN 'EVET' DEYİNCE OLAN OLDU

'Hayır' sloganları atılan otobüs üzerinde milletvekillerinin yapacağı konuşma öncesinde bir sunum yapan Başkan Güler'in gerçek düşüncesi bir anda ağzından kaçtı.

Konuşması sırasında mitingi izlemeye gelen kalabalığa seslenen CHP İlçe Balkanı Turan Güler, "Böyle güzel bir günde, güneşli bir günde bakınız Allah bile bizimle beraber. Bu nedir biliyor musunuz. Bu 'Evet'in habercisidir" dedi.

Vatandaş: Allah söyletti

İlçe Başkanı Güler, yaptığı gafı anında fark edince gülerek 'hayırın habercisi' şeklinde konuşmasını düzeltmeye çalıştı. Başkan Güler'in konuşmasının ardından miting programının sunucusu da Güler'in dil sürçmesini düzeltmek için bir açıklama yapmak zorunda kaldı. Başkan Güler'in otobüs üzerinde yaptığı coşkulu konuşmada yaptığı gaf, miting sonrasında hem CHP hem de diğer partiler arasında alay konusu oldu.

Bazı CHP'liler Güler'in yaptığı hatalı konuşma nedeniyle bir çuval inciri berbat ettiğini dile getirirken, bazı evet yanlısı vatandaşlar ise Turan Güler'in yaptığı gafla dalga geçerek, "Allah konuşturdu" dediler.

Yorum Yaz

  859292

-