29 EYLÜL 2020 SALI

DAHA İYİSİ YOK

Havayolunun seyrini değiştiren İstanbul Havalimanı, ödüle doymuyor. Dünyanın en büyüğü olan İstanbul Havalimanı, Global Traveler'ın Leisure Lifestyle ödüllerinde 'Üstün Yenilik' kategorisinde 'Özel Başarı Ödülü'ne layık görüldü.


DAHA İYİSİ YOK

İSTANBUL HAVALİMANI ‘ÖZEL BAŞARI ÖDÜLÜ'NÜN SAHİBİ OLDU

İstanbul Havalimanı, ABD merkezli küresel erişimi olan, sık seyahat eden, lüks tüketim yapan, premium yolculuk ve konaklama fırsatlarını deneyimleyen tüketicilere ulaşan aylık seyahat dergisi Global Traveler tarafından ödüllendirildi. İGA'dan yapılan açıklamaya göre, geçtiğimiz günlerde Los Angeles'ta Sofitel West Hollywood Otel'de düzenlenen ödül töreninde İstanbul Havalimanı, "Üstün Yenilik" kategorisinde "Özel Başarı Ödülü"nün sahibi oldu. İstanbul Havalimanı'nın ödül aldığı kategorinin kriterleri arasında inovasyon, çevresel inisiyatifler ve topluluk tanıtımındaki liderlik etkisi yer alıyor. Ödülü, İGA Kurumsal İletişim Direktörü Gökhan Şengül aldı.

TÜRKİYE'NİN DÜNYAYA AÇILAN KAPISI

ABD'nin en çok okunan dergileri arasında yer alan Global Traveler tarafından böylesi itibarlı bir ödüle hak kazanmanın gurur verici olduğunu aktaran Şengül, "Yenilikçilik kategorisinde bir ödül almak, havalimanımızın bu alanda ortaya koyduğu farkın da tescili niteliğinde. Geçtiğimiz yıl Singapur'un Changi Havalimanı'nın layık görüldüğü bu değerli ödüle, dünyadaki pek çok projeyi geride bırakarak erişmemiz işimizi ne denli doğru yaptığımızın da bir göstergesi... Türkiye'nin dünyaya açılan kapısı olan İstanbul Havalimanı, yolculuk deneyimi ve hizmet anlayışıyla ilerleyen dönemde daha bir çok ödüle layık görülecektir" ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

  608170

-