28 ŞUBAT 2020 CUMA

DEPREMLER YAPAY MI?

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, Çanakkale’de meydana gelen depremlerle ilgili açıklamada bulundu.


DEPREMLER YAPAY MI?

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, Çanakkale'de meydana gelen depremlerle ilgili açıklamada bulundu.
AKP'li Başkan Melih Gökçek, Twitter'da yaptığı açıklamada depremlere ilişkin bir komplo teorisi ortaya attı. Araştırma yaptığını ve civarda sismik araştırma yapan bir gemi olduğunu öğrendiğini öne süren Melih Gökçek, şöyle devam etti:

“Bu geminin ne araştırdığı ve hangi ülkeye ait olduğu acilen çözülmeli... Ben kim ne derse desin olası bir depremin sunî olarak yapılacağından ciddi endişe taşıyorum mutlaka araştırmalı ve kamuoyuna açıklanmalı.”

“BAZILARI OLAYI ALAYA ALSA DA BEN ÖNEMSİYORUM”

Twitter'da yapay depreme ilişkin videolar paylaşan Melih Gökçek, “Tesla'yı öğrenirseniz, ne demek istediğimi çok daha iyi anlayacaksınız... Hatırlarsanız, TV'lerde ağustosta deprem olacağını Feto'nun ağzından vermiştim... Amaç o tarihte olacak bir depremle mehdiliğini ilandı. Olayı ifşa etmemiz o tarihte oyunu bozdu… Şu anda Türkiye'ye vurulmak istenen darbe, İstanbul civarında bir depremle Türkiye'yi ekonomik çöküntüye uğratmak. Bazıları olayı alaya alsa da ben önemsiyorum.. İstanbul, Marmara ve Çanakkale civarında tüm denizaltılar ve büyük teçhizatlı gemiler kontrol altında tutulmalı...”

İşte o mesajlar:

3_43

2_46

1_58

0_1

 

 

Yorum Yaz

  933834

-