8 NİSAN 2020 ÇARŞAMBA

FARMASİ'NİN SAĞLIKLI SABUNLARI


FARMASİ'NİN SAĞLIKLI SABUNLARI

Farmasi Sitemizde sizler için sunulan hizmetlerden faydalanmak için Farmasi Üyelik forumu doldurmanız yeterlidir. Aynı zamanda Farmasi Katalog'lara da farmasi sitemizden ücretsiz bir şekilde erişe bilirsiniz. Sizlere farmasi sitemizde bulunan doğal sabunlar hakkında detaylıca bilgiler aktarmak istiyorum.

Farmasi Doğal Sabunlar!

Farmasi ürünleri
Paraben, Triclosan,Etil alkol,Alerji riski,Yapay nemlendirici,Hayvansal madde kesinlikle içermez bunun yanı sıra Nikel testi,Dermatolojik olarak test edilerek kullanıcısı için hazırlanır. Farmasi ürünleri kesinlikle Hayvanlar üzerinde test edilmez. Bu ürünler Farmasi laboratuarlarında titizlikle helal olarak üretilir.

Farmasi Doğal Bebek Sabunu:

Farmasi Doğal bebekk sabunu doğal bileşenler ve nemlendiriciler içeren formüller kullanılarak hazırlanır bu ürün bebeğinizin hassas cildine kesinlikle zarar vermez bebeğiniz cildini gönül rahatlığı ile temizleye bilirsiniz. Bebeğiniz Cildin kurumasını önleyerek yumuşak olan bebeğinizin cildinin bu özelliği ile korumasını daha uzun şekilde sağlar. Farmasi Bebek Sabunu içeriğindeki yoğun papatya özleri ile potansiyel alerji oluşumunu önleyerek bebeğinizin rahat etmesini sağlar. Anti-mikotik özelliği ile bebeğinizin pişik oluşumunu engellemek ve tedavisi çok faydalıdır. Bilindiği üzere papatyanın yatıştırıcı etkisi olması ile bebeğinizin sakinleştirici bir etki yaratarak bebeğinizin kolayca uyumasına yardımcı olur.


Farmasi Doğal Isırgan Otu Sabunu 100 gr.
Farmasi Isırgan Otu Sabunu Özeliğinde Isırgan otu içerdiği ve özleri sayesinde vücutdunuzda oluşan sivilce akne'leri  iyileştirmeye yardımcı olmaktadır. Bu işlemi banyoda ılık su ile banyo masajınızda rahatlatıcı bir etki sağlamaktadır.

 

Farmasi Doğal Coenzyme Q10 ve Argan Sabunu 125 gr

Farmasi Doğal Coenzyme Q10 ve Argan Sabunu özeliğinde  Coenzyme Q10 ve Argan yağınun mucizesi ile kırışıklıklara karşı cildiniz derinliklerinde bulunan ölü bölgeler ile savaşarak cildin doğal Q10 seviyesini arttırmaya yardımcı olur. Argan yağı hassas ciltlerin eski  yumuşaklığına kavulması adına  ve elastikiyetine kavuşmasına yardımcı olarak  yaşlanmayı geciktirmektedir. Cildi nemlendirir ve besler.. Özellikle saçlarda güçlü nemlendirici bakım sağlar

 

Farmasi Doğal Defne ve Kefir Sabunu 125 gr

Farmasi Defne ve Kefir Sabunu özeliği, Defne ve Doğal kefir mayasının içeriğinde barındırdığı probiyotikler ve proteinleri sayesinde ciltte yaşlanmayı geçiktiren bir özeliği bulunmaktadır.  Antioksidan özelliği ie serbest kalan radikallerle savaşır. Saçlarınızda kepeği önleyerek saç diplerini besler saç köklerinizi güçlendirir. İçindeki defne yağı ile defne özlerinin sayesinde sakinleştirme ve ferahlamanıza yardımcı olur.

 

Yorum Yaz

  458593

-