FETÖ’DEN YENİ VE BÜYÜK İHANET!

Eski CIA yöneticilerinden Graham E. Fuller, terör örgütü mensubu FETÖ’cülerin kendisine Türkiye hakkında sürekli bilgilendirme yaptığını itiraf etti. Yeni Söz’ün ulaştığı batılılar da Fuller gibi kendilerinin de Türkiye’ye gitmeme konusunda uyarıldıklarını doğruladı.


FETÖ’DEN YENİ VE BÜYÜK İHANET!

Yeni Söz / ÖZEL HABER

 

FETÖ'den Türkiye'ye uluslararası ihanet

FETÖ'den yeni ve büyük ihanet!

TÜRKİYE'YE HAKKINDA YALAN BİLGİ

Türkiye'ye diz çöktürmek için kirli iş ve ittifaklar kurmaya devam eden terör örgütü FETÖ'nün, dünya çapında etkin siyasetçi, yazar ve akademisyenlere yönelik algı hamlelerine hız verdiği ortaya çıktı. Etkin ve meşhur kimseler Türkiye hakkında olumlu şeyler söyleyip, yazmamaları ve Türkiye'ye seyahat etmemeleri için sürekli olarak kötüleyici şekilde yanlış bilgilendiriliyor.

GRAHAM E. FULLER'DEN İTİRAF

Yeni Söz'e konuşan CIA'ın eski yöneticilerinden Prof. Dr Graham E. Fuller, Türkiye'ye gitmekten çekindiği söyledi. Nedenleri konusunda ‘her an patlamalar olabilirmiş' diyen Fuller, ‘Bu kanaate nereden vardığını' sorduğumuzda; Gülencilerin kendisini sürekli olarak bu yönde bilgilendirdiğini, güvenliğin tesis edilene dek Türkiye'ye seyahat etmeyi tehir ettiğini kaydetti.

PEKÇOK KİMSE DOĞRULADI

Geçtiğimiz hafta Türkiye'de olan, dünya çapında üne sahip Yunan asıllı Türkolog Prof. Dr. Dimitri Kitsikis'in de benzer şeyleri söylemesi üzerine gazetemiz batılı düşence adamları ve akademisyenlere ulaştı. Hemen hepsinin Gülencilerin kendilerini Türkiye konusunda bilgilendirdiğini, ayrıca Hürriyet Daily News'ten de benzer haber ve yorumlar okuduklarını belirttiler.

FETÖ'DEN ALÇAK HAMLE

Yeni Söz'ün ulaştığı bilgilere göre, terör örgütü FETÖ, dünya çapındaki etkin kişilere bire bir markaj uygulayarak, Türkiye'nin aleyhinde yazmaları, konuşmaları; Türkiye'den gelen davetleri reddetmeleri ve seyahat etmemeleri için yoğun bir çalışma yürütüyor. Amerikan senatör ve başkanlık seçimlerinde milyonlarca dolar bağış yapan FETÖ'nün, entelektüel dünyayı satın almak içinde de önemli bir kaynak ayırdığı biliniyor.

TÜRKİYE'NİN EKSİĞİ

Türkiye'nin dostu, Türkiye konusunda yeterli bilgi sahibi olmayanlara ve Türkiye düşmanı tüm yapancılara yönelik doğru bilgilenme yapacak nitelikli bir kurum ve yayın organlarının eksikliği ortada. FETÖ başta olmak üzere, DAEŞ ve PKK gibi terör örgütlerinin algı yönetimine karşı medya ve sosyal medyada, daha aktif olunamaması üzüntü verici bir hâl. Türkiye düşmanı FETÖ'nün, Türkiye ile ilgili adam adama markaj uygulaması, Türkiye için acı neticeler doğurabilecek büyük bir ihanet!

 

 17-YS-SYF01-r

Yorum Yaz

  499620

-