1 EKİM 2020 PERŞEMBE

İNGİLTERE’DEN SİYONİSTLERE YALAKALIK

Küreselcilerin parçalamak için giriştikleri mücadele İngilizlerin yeniden Yahudi kucağına oturmasına yol açtı...


İNGİLTERE’DEN SİYONİSTLERE YALAKALIK

Küreselcilerin parçalamak için giriştikleri mücadele İngilizlerin yeniden Yahudi kucağına oturmasına yol açtı. İngiliz'in arkasına geçip, Filistin'i işgal ettiren Siyonistler, parçalanma korkusu yaşayan İngiliz'i yeniden esir aldı. 100 yüz önce yediği haltı temizlemek yerine, Yahudilerin taktığı tasma ile dolaşan İngiliz'in önceki günkü davranışı esaretlerinin devam ettiğini gözler önüne serdi. Şeytanlar önceki gece Londra'daki tarihi Lancaster House'da; Lord Jacob Rothschild ve Roderick Balfour'un ev sahipliğinde bir program düzenledi. Programa İngiltere Başbakanı Theresa May ile Netanyahu da katıldı. Yemekte konuşan May, Balfour Deklerasyonu sonrasında meydana gelen hadiselerden bahisle, “sorumlu olduğumuz işgal ve katliamla gurur duyuyoruz” dedi.

BEYAZ YAKALI TERÖRİSLER TOPLANDI

İslam toprağı Filistin'i Yahudilere peşkeş çekme anlamına gelen Balfour Deklarasyonu'nun 100. yıl dönümü dolayısıyla Birleşik Krallık Dışişleri Bakanlığının başşehri Londra'daki tarihi Lancaster House'da Lord Jacob Rothschild ile Roderick Balfour'un ev sahipliğinde akşam yemeği verildi. Yemeğe, Başbakan Theresa May'in yanı sıra İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, ABD Ticaret Bakanı Wilbur Ross, ABD eski Dışişleri Başkanı John Kerry, Anglikan Kilisesi lideri Canterbury Başpiskoposu Justin Welby, Birleşik Krallık'taki bazı diplomatik misyon temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

‘İSRAİL'LE GURUR DUYUYORUZ'

Küreselcilerin parçalamak istediği, bu yüzden AB'den ayrılarak bunu engellemeye çalışan İngiltere adına Başbakanı May, katıldığı satanist yemeğinde çaresizliklerini gözler önüne serdi. Ülkesinin Balfour Deklarasyonu dolayısıyla özür dilemesi yönündeki çağrıları dikkate bile almayan May, “İsrail devletinin kurulmasında oynadığımız öncü rolümüzden dolayı gurur duyuyoruz” diyerek Siyonistlere yaltaklanmaya devam etti. Tarihe "Balfour Deklarasyonu" olarak geçen 67 kelimelik mektubun, "tarihin en önemli mektupları" arasında yer aldığını söyledi.

FİLİSTİNDEKİ CİNAYETLERDEN SORUMLUYUZ

"Olağanüstü bir ülkeyi doğuran ve bir Yahudi vatanının gerçekleşmesine yardımcı olan kapıyı en nihayetinde açan mektup" ifadesini kullanan May, "Bazıları bu mektup dolayısıyla özür dilememiz gerektiği önerisinde bulunurken, ben ise 'kesinlikle hayır' diyorum. İsrail devletinin kurulmasında oynadığımız öncü rolümüzden gurur duyuyoruz. Burada Başbakan Netanyahu ile birlikte olmaktan, İsrail'e desteğimizi açıklamaktan dolayı gurur duyuyoruz” dedi.

SATANİST YEMEĞİ PROTESTO EDİLDİ

Yemek organizasyonundaki katılımcılar, etkinliğin düzenlendiği Lancaster House yakınında toplanan Filistin destekçisi gruplar ile Siyonizm karşıtı Yahudiler tarafından protesto edildi. Filistin bayrakları ile "Filistin'e özgürlük", "Filistinliler için adalet" ve "İsrail'in işgali son bulsun" yazılı pankartlar taşıyan göstericiler, "Özgür Filistin", "İsrail bir terör devletidir" ve "Netanyahu kendinden utan" diye slogan attı.

TARİHE KISA BİR BAKIŞ

Sürgün sonrasında Avrupa'ya giden Yahudiler, batılı milletlerin kanında dolaşmaya başlayıp, bilinç ve ruhlarını devşirerek Yahudileştirir. İktisaden, siyaseten ve kültürel olarak Yahudileşen batı, Osmanlı'ya saldırır. Saldırıdaki en büyük rol Siyonistlere aittir ve özelde de İngilizleri esir alan Almanya kökenli Rothschild'lere... İkinci Cihan Harbi sonrasında siyasi ve iktisadi merkezin Avrupa'dan Amerika'ya kayması ile önem ve liderliğini kaybeden İngiltere, maruz kaldığı Yahudi işgalinden bir türlü kurtulamaz. Son yıllarda ise Kraliçe ile Rothschild'ler arasındaki gerilim yaşandığı biliniyor. Çünkü Rothschild'ler, Birleşik Krallığı parçalamak istiyor. Bunu bilen May'de Rothschild'ler ve Siyonistlerle arayı iyi tutmaya çabalıyor.

HAMAS: DİRENMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Balfour Deklarasyonu'nun 100. yıl dönümü münasebetiyle İstanbul'da düzenlenen ‘Cihannuma Fikr İstanbul Buluşması' etkinliğine katılan Hamas sözcüsü Sami Ebu Zuhri yaptığı konuşmada, "Projemiz, İsrail işgaline karşı direnişe bağlı kalmaktır. Bu amaçla, silahlı eğitimlere devam ediyoruz ve bazı silah modellerini üretiyoruz. Kullandığımız füzelerin birçoğu Gazze'de üretiliyor" dedi.

İHVAN: BALFOUR EN ÇİRKİN İŞGAL VE FELAKET

İsrail'in kurulmasına zemin hazırlayan mektubun 100. yılı dolayısıyla Müslüman Kardeşler Teşkilatı (İhvan) tarafından yayımlanan açıklamada, "100 yıl önce İngiltere Dışişleri Bakanı Arthur James Balfour'un yaptığı talihsiz açıklama, İslam ve Arap dünyasına, Filistin halkına ve toprağına karşı işlenen bir suçtur. Deklarasyon hakkında "en çirkin işgal ve en ciddi felaket" nitelendirmesi yapılan açıklamada, "İngiltere bu açıklama ile Filistin halkının katlanmakta olduğu en çirkin işgalin ve Arap dünyasını vuran en ciddi felaketin işaretini verdi" değerlendirmesinde bulunuldu.

James Balfour ile ilgili görsel sonucu

BALFOUR KİMDİR?

İskoçların dahi ‘kanlı Balfour' olarak niteleyip, nefret ettikleri James Balfour, 1848'de İskoçya'da doğdu. Eton Koleji ve Sion tarikatı tarafından kurulduğu dile getirilen Cambridge'de okur. İskoç mason localarına üye olan Balfour, 1916-1919 yılları arasında Dışişleri Bakanlığı görevini yürüttü. Bakanlık görevi sırasında 1917 yılında Rothschild'e hitaben şöyle hitap etmekteydi: ‘Saygıdeğer Lord Rothschild, Majestelerinin Hükümeti adına kabineye sunulan ve kabul edilen Yahudi Siyonist isteklerini sempati ile karşılayan müteakip deklarasyonu iletmekten memnuniyet duyarım. Majestelerinin Hükümeti, Filistin'de Yahudiler için bir millî yurt kurulmasını uygun karşılamaktadır ve bu hedefin gerçekleştirilmesini kolaylaştırmak için elinden geleni yapacaktır. Filistin'deki mevcut Musevi olmayan toplumların sivil ve dini haklarına ve başka ülkelerde yaşayan Siyonsitlerin sahip oldukları hak ve politik statülerine zarar verecek hiçbir şeyin yapılmayacağı açıkça anlaşılmalıdır." Bu metin, Filistin'in işgali ile yetinilmeyip, Siyonist kanserin buraya taşınacağının habercisiydi.

 

 

Yorum Yaz

  375367

-