19 NİSAN 2018 PERŞEMBE

ISIS: İSRAİL GİZLİ İSTİHBARAT SERVİSİ

ABD ordusunun eski mensubu Kenneth O'Keefe’nin Rus RT kanalına yaptığı açıklamalar dünya gündemine oturdu. Bush ve Obama’nın gerçek birer yalancı olduğunu söyleyen Kenneth, ABD, İsrail ve İngiltere’nin ilk hedefinin “Irak’ı üçe bölmek, bölgede mezhep savaşı çıkarmak” olduğunu belirtti ve “Suriye’de yapılmak istenen de bundan ibaret” diye konuştu. Terör örgütü DAEŞ’in kısa adı olarak kullanılan ISIS’in “Israel Secret Intelligent Service” yani “İsrail Gizli İstihbarat Servisi”ne uyduğunu dile getirdi.


ISIS: İSRAİL GİZLİ İSTİHBARAT SERVİSİ

Yeni Söz / Haber Merkezi

Mavi Marmara yolcularından olan Kenneth O'Keefe'nin, Rusya'nın RT kanalındaki konuşması ABD yönetiminı panikletti, Ankara Büyükelçisi açıklama yayınlamak zorunda kaldı.

MAVİ MARMARA YOLCUSUYDU KANINI TEMİZLEMEDİ

‘Birinci Körfez Savaşı' sırasında ABD Deniz Komandosu olarak görev yapan Kenneth O'Keefe, Deniz Komandoluğu bırakarak savaş karşıtı bir aktivist olarak hayatına devam ediyor. Mavi Marmara yolcularından olan Kenneth, İsrail'de gözaltına alındı. ABD vatandaşı olduğu için İsrail, serbest bırakmak istediğinde "Türkler de çıkacak mı?" diye sormuş, Siyonist teröristler, “hayır onlar burada kalacak” deyince de "onlar çıkmıyorsa ben de çıkmam" diyerek Türkleri yalnız bırakmayan eski bir Amerikalı! Eski Amerikalı çünkü ABD, Kenneth O'Keefe'yi vatandaşlıktan çıkarmış. Bu vicdanlı adam, da Türkiye'ye gelinceye kadar üzerine bulaşan kanları temizlemeyi reddetmiş.

DAEŞ'İ ANLAMAK İÇİN BUNU YAPIN

Rus RT televizyonun konuğu Kenneth O'Keefe, terör örgütü “ISIS'in gerçek adının “İsrail Gizli İstihbarat Servisi” olabileceğini kaydetti. Batılıların “ISIS” olarak adlandırdığı terör örgütünün kısaltmasının harflerin “Israel Secret Intelligent Service”e uygun olması dikkat çekici bir detay olarak yorumlandı. Büyük ilgi gören konuşmasında O'Keefe, terörle mücadele adı altında yapılanların dünyayı daha iyi bir yer yapmadığının altını çizdi.

İSRAİL'İN STRATEJİSİ HARFİYEN GERÇEKLEŞTİ

İsrail'in asıl amacının “Büyük İsrail Projesi” doğrultusunda genişlemek olduğunu vurgulayan O'Keefe, DAEŞ'i Ortadoğu'da durmaksızın yaşanan petrol savaşı ile ilişkilendirmek isteyen RT sunucusuna şu cevabı verdi: “Bu varsayımı kabul etmiyorum. Bu sözde savaşın asıl amacının terörle mücadele ya da dünyayı daha iyi yer haline getirmek olduğu varsayımını reddediyorum. Ortadoğu politikasının aslında ne olduğun gerçekten anlamak istiyorsanız, Oded Yinon'un 1980'lerde yazdığı “İsrail'in strateji” kitabını okumanız gerektiğini savunuyorum. Bu kitaptaki belgeler şimdiye kadar harfiyen gerçekleşti” şeklinde konuştu.

BİRİNCİ HEDEF IRAK'TI VE BAŞARILDI

İsrail'in Büyük İsrail Projesi'ni meşrulaştıracak bir mazerete ihtiyaç duyduğunu belirten O'Keefe, “Bunun için de bölgede mezhepçi nefret ve şiddetin tohumlarını ekmek gerekirdi. Bu planın bir numaralı hedefi Irak'tı, bunu başardık, hayır Irak bir başarısızlık değil, aslına bakılırsa bir başarıdır. Irak büyük ölçüde batmış bir devlettir, mutlak suretle bunalımlarla mezhepçi nefret tamamen kontrolden çıkmış durumda, insanların başlarının kesildiğini, tüm bu çılgınlığı görüyoruz ve bunun bir felaket olduğunu düşünüyoruz. Hayır, öyle değil, gerçekte hepsi planın parçası, Irak'ı üç ayrı devlete bölme planının bir parçası” dedi.

SURİYE'DEKİ AMAÇ DA MEZHEPÇİLİK FİTNESİ

Suriye'de de aynı amacın güdüldüğünü söyleyen O'Keefe şöyle devam etti: “Mezhepçi nefretin tohumlarını ek ve ülkeyi umutsuz bir duruma düşür ki bunlar da planlandığı gibi oluyor. Birçok kişi çevresindeki ülkelerin parçalanmasının ve Balkanlaşmasının, İsrail devletine ya da sözde İsrail Yahudi Devleti'ne sağladığı büyük yararları görüyor, fark ediyor.” 

BATILI LİDERLERİN HER SÖZÜ YALAN

Bu bilgiler batılı liderlerin söylediklerine inanılmaması gerektiği uyarısı yapan O'Keefe, “İnsanlar; Obama, Bush, ya da diğerleri olsun herhangi batılı bir liderin ağzından çıkacak sözlere neden inansınlar bilmiyorum? Tüm bu insanlar gerçek yalancıdan başka bir şey değil. Söyledikleri her şey gerçeğin tam tersi. Ve onların söylediği hiçbir şeyi doğru kabul etmiyorum” dedi.

DAEŞ KESİNLİKLE MÜSLÜMAN DEĞİL, BATININ ASKERLERİ

Hiçbir Müslümanın sadece din değiştirmiyorlar diye erkekleri kadınları ve çocukları infaz etmeyi asla meşru görmediğini dile getiren O'Keefe, “Bu insanlar Müslüman olamaz. Onlar, Birleşik Devletler canavarı ve onun yardakçıları İsrail, İngiltere ve diğerlerinin yarattığı canavarlar. Bu canavarlar, ABD'nin özünü oluşturan asla bitmeyen savaş politikasını ve devam eden cinnet halini meşrulaştırmak için bilinçli olarak yaratıldılar. İşte tam olarak bu sebeple ben de ABD vatandaşlığından çıktım. Bu delilik, dünya için büyük bir tehdit dışında başka bir şey olarak düşünülemez” dedi.

İSRAİL'İN AVUKATI ABD BÜYÜKELÇİLİĞİ İMİŞ!

Eski Amerikan Deniz Komandosu Kenneth O'Keefe'nin dile getirdiği gerçekler karşısında paniğe kapılan ve İsrail'i savunma telaşına düşen ABD Büyükelçiliği, “Sosyal medyada dolaşan ve Russia Today ile Yahudi karşıtı eski ABD'li asker O'Keefe tarafından ortaya atılan iddialar asılsızdır” şeklinde bir açıklama yaptı. “İsrail avukatı” ABD Büyükelçiliğinin açıklamasında, “Bu haberin kaynağı Russia Today'dir. Söz konusu kişinin ‘uzmanlıkla' uzaktan yakından ilgisi yoktur; kendisi Yahudi karşıtı komplo teorileriyle tanınmaktadır ve ABD'deki 11 Eylül saldırılarından İsrail'in sorumlu olduğu iddiası da dâhil olmak üzere gerçek dışı iddiaları vardır. Bu noktada Türk kamuoyunu yanlış yönlendiren kimdir?" denildi.

TÜM ABD'Lİ HAİNLER TUTUKLANMALI

Bu sorunların çok açık çözümleri olduğunu savunan O'Keefe, “Bir tanesi, ABD Kongresi ve Beyaz Saray'daki ABD anayasası üzerine yemin dene hainler tutuklanmalı. Bir şeklide Amerikalılar kılını bile kıpırdatmadan izlerken Başkanın, herhangi bir ABD vatandaşının herhangi bir yerde herhangi bir zamanda gözaltına alınmasına yetkisi var, hiçbir temsil yetkisi olmadan, hukuki süreç gözetmeksizin, kimliğini gizleyerek ve teorik olarak askeri mahkemede gizlice yargılayıp idama mahkûm edilip infaz edebilir. Tüm bunlar sözüm ona ABD anayasası çerçevesinde işletilir. Evvela tüm bu hainler tutuklanmalı” önerisini sundu.

İSRAİL KORSAN VE SUÇLU BİR DEVLETTİR

Netanyahu'nun birkaç yıl önce ABD Kongre'sine geldiğinde korkak, tavşan yürekli 29 hain tarafından ayakta alkışlandığını hatırlatan O'Keefe, “Yani Amerikalı yurtseverler ayağa kalkıp, cesaretini toplamalı eninde sonunda birlik içinde bu hainlerden kurtulmalı. İkincisi İsrail'in tüm finansmanın kesilmesi. İsrail, Black'in hukuk terimleri sözlüğüne göre, kelimenin yasal anlamıyla sözlük anlamıyla aktif soykırım politikaları izleyen korsan bir devlet, suçlu devlettir” dedi.

ABD, İSRAİL İLE İLİŞKİLERİNİ DERHAL KESMELİ

ABD'nin İsrail ile ilişkilerini derhal kesmesi gerektiğinin altını çizen O'Keefe, “Küçük imparatorluğuna, yanlış spektrumlu tahakkümüne ve bu tarz deliliklerine son ver. Yeniden evindeki altyapıyla ilgilenmeye başla. Tüm hayatları çalışarak geçen ve kafasının üstündeki çatıyı koruyabilecek mi diye kaygılanan Amerikan vatandaşlarıyla ilgilenmeye başla. Bunların hepsi çok açık ve mantıklı. Tüm Amerika, mutlak tehlikelerle dolu devlet olarak tüm dünyanın nefret etiği ve içerlediği bir yer olmaya devam ederek tüm dünyaya Üçüncü Dünya Savaşını getirebilir. Ciddi bir takım hükümet değişikliklerine ihtiyacımız var. Bu da hainlerden kurtulmakla olur” dedi.

İSRAİL, İSLAM TOPRAKLARINDA NE HEDEFLİYOR?

ODED YİNON'UN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

12-YS-SYF01-r_3

 

Yorum Yaz

  088317

-