25 ŞUBAT 2018 PAZAR

İŞTE ATEİST OLDUĞUNU GİZLEMEYEN ÜNLÜLER

İŞTE ATEİST OLDUĞUNU GİZLEMEYEN ÜNLÜLER

İlyas SALMAN İçkili araç kullanırken yakalanmasından sonra bir galaya gittiğinde bir arkadaşının içmişsin demesi üzerine: “Evet içtim. Arkadaş ‘niye içiyorsun’ dedi. Dedim ben 60-70 yıllığına dünyadayım. Boş bir beyinle 62 bin yıl yaşayacağıma dünyayı tanıya tanıya, değiştire dönüştüre yaşamak için bana bir yıl yeter.


  1. Selahattin

    Serra yıldız pelin batu adalet ağaoğlu ayşe hür ilyas salman ve bunun gibi terbiyesiz ünlüler Allah sizin belanızı versin sizin Allah inanmanıza gerek yok zaten siz cehennem köpeklerisiniz siz cehennemde çıtır çıtır yanarken İmanlı insanlarda cennette keyif çatacak siz kafirler onlara gıbta ile bakarken pişmanlığınız asla size bir fayda vermeyecek.

  2. NUR nick e cevaben...ateist olması kimseyi bağlamaz.. ben insanlığa faydalı mı yoksa zararlı mı diye sorgularım. bu celal bey faydalı yararlı bir adamdır...ateist olması kendi sorunudur...nur nick ne sahip olan vatandas da bi ana avrat küfür etmediği kalmış. adamın ateistliğini yargılamak sana mı düstü..sen kendine bak gocum senin adam olman için 7 fırın ekmek yemen lazım.

  3. Sen zaten kafirin önde gidenisin serefsiz allah seni bildigi gibi yapsin rabbim sana obur dunyada oyle bi yer ayiriyorki cehennemin yedi kat altinda yancaksin yan insallah allah seni kahru perisan etsin imansiz rabbim bizi boyle insanlarda muhaffaza eylesin insallah.

  4. Hakkı BİLDİREN

    sa. Bardem'in bir filmdeki rolünden hareketle inançsızlığına bir ipucu alınması iması tuhaf değil mi canlar. Böyle haberler doğru mul canlar eğer bilirseniz. İnanç durumu ömür boyu iner çıkar canlar. İnanır onlarda inşallah inanırlar demeliyiz. O cc bilir kim inanır kim inanmaz gerçekte canlar. Çok selamlar..

Yorum Yaz

  513440

-