20 TEMMUZ 2018 CUMA

İŞTE ATEİST OLDUĞUNU GİZLEMEYEN ÜNLÜLER

İŞTE ATEİST OLDUĞUNU GİZLEMEYEN ÜNLÜLER

İlyas SALMAN İçkili araç kullanırken yakalanmasından sonra bir galaya gittiğinde bir arkadaşının içmişsin demesi üzerine: “Evet içtim. Arkadaş ‘niye içiyorsun’ dedi. Dedim ben 60-70 yıllığına dünyadayım. Boş bir beyinle 62 bin yıl yaşayacağıma dünyayı tanıya tanıya, değiştire dönüştüre yaşamak için bana bir yıl yeter.


 1. kimin cennete kimin cehenneme gideceğini yanlız Allah bilir kul sadece kendi işine baksın kimsenin haddine değil Allahın işine karışmak ayrıca imanın kimde olduğu belli olmaz yaradan Allah kulun kalbini bilir ne olduğunu bilir yaradan kendisi tavsiyem kimseyi dinle asagılamayın ne olursa olsun sadece karakterini ölçün din inancı sadece Allah la arasında kulun ayrıca ben ataist değilim inancım çok şükür var buda insanları bağlamaz kulların bilmesine gerek yok Allah bilsin yeter bana.

 2. Taksim inan

  Madem evrimciymiş, annesine sormuş mu acaba? Anne benim babamın babası maymun soyundan mı geliyor? Sormuşsa seçmişse okey:) ancak bu dinim yok evrimciyim diyenlerin anaları namaz kılıyorsa oğullarını veya kızlarını cinler kapmış diyoruz. Zaten herkes inanıyor, bize inanmayanlar lazım. Yoksa inananları nasıl anlarız? Düşünsenize şuan Ateist sınıfı çok farklı bir dünyada yaşıyor. Adam ramazan ayında rakı içiyor:) sonra ateistim diyor. Komik değil mi? Her cuma şişe şişe alkol içen ateistler var:).

 3. Selahattin

  Serra yıldız pelin batu adalet ağaoğlu ayşe hür ilyas salman ve bunun gibi terbiyesiz ünlüler Allah sizin belanızı versin sizin Allah inanmanıza gerek yok zaten siz cehennem köpeklerisiniz siz cehennemde çıtır çıtır yanarken İmanlı insanlarda cennette keyif çatacak siz kafirler onlara gıbta ile bakarken pişmanlığınız asla size bir fayda vermeyecek.

 4. NUR nick e cevaben...ateist olması kimseyi bağlamaz.. ben insanlığa faydalı mı yoksa zararlı mı diye sorgularım. bu celal bey faydalı yararlı bir adamdır...ateist olması kendi sorunudur...nur nick ne sahip olan vatandas da bi ana avrat küfür etmediği kalmış. adamın ateistliğini yargılamak sana mı düstü..sen kendine bak gocum senin adam olman için 7 fırın ekmek yemen lazım.

 5. Sen zaten kafirin önde gidenisin serefsiz allah seni bildigi gibi yapsin rabbim sana obur dunyada oyle bi yer ayiriyorki cehennemin yedi kat altinda yancaksin yan insallah allah seni kahru perisan etsin imansiz rabbim bizi boyle insanlarda muhaffaza eylesin insallah.

 6. Hakkı BİLDİREN

  sa. Bardem'in bir filmdeki rolünden hareketle inançsızlığına bir ipucu alınması iması tuhaf değil mi canlar. Böyle haberler doğru mul canlar eğer bilirseniz. İnanç durumu ömür boyu iner çıkar canlar. İnanır onlarda inşallah inanırlar demeliyiz. O cc bilir kim inanır kim inanmaz gerçekte canlar. Çok selamlar..

Yorum Yaz

  517329

-