3 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA

KRALİÇE PEDOFİLİ SAPIĞI YAHUDİ LİDERİ 25 YIL KORUMUŞ

NSA tarafından kurulup yönetildiği bilinen dark web sistemi ile ilgili FBI başta olmak üzere pek çok örgüt kişilik suikastı yaparken, 25 yıldır çocuk istismarcısı ve pedofili sapığı İngiltere Yahudilerinin başkanı Siyonist Lord Greville Janner’ın bu suçlarının örtbas edildiği ortaya çıktı.


KRALİÇE PEDOFİLİ SAPIĞI YAHUDİ LİDERİ 25 YIL KORUMUŞ

PEDOFİLİ SAPIĞI YAHUDİLERİN BAŞKANI

Yahudi bir anne babanın çocuğu olan ünlü müzisyen ve Göçebe Kimlik kitabının yazarı Gilad Atzmon 21 Ocakta yayınladığı bir makalesinde ve çocuk istismarcısı pedofili sapığının Yahudi olması durumunda üstünün örtüldüğünü yazdı. Buna örnek olarak Holokost Eğitim Kuruluşu, ‘Yahudi Konseyi Toplumu ve Dünya Yahudiler Kongresi'nin de başkanı ve eski milletvekili Lord Greville Janner'ı gösterdi.

SAYISIZ KEZ SUÇ İŞLEDİ MUHAKEME BİLE EDİLMEDİ

Hakkında bağımsız kurullarca 2007'de yapılan inceleme raporunda, aynı zamanda Yahudi Milletvekilleri Topluluğu'nun başkanlığını yapmış olan ve geçen ay ölen pedofili sapığı Yahudi Janner'in ilk olarak 1991'de 14 yaşında bir erkek çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu, benzer suçları sayısız kez işlediğine dair çok sayıda delil bulunduğu ancak hep üstünün örtüldüğü yazıyor.

SUÇUN ÜSTÜNÜ İNGİLİZ KRALİYETİ ÖRTTÜ

1_12

Bağımsız inceleme kuruluşları Siyonist sapığın suçlarını ortaya çıkarmasına rağmen, Kraliyet Kovuşturma Servisi (KKS)'nin 25 yıldır konunun üstünü kapattığı ileri sürüldü. Statü sahibi sapık Yahudi'nin durumunu değerlendiren İngiltere Yüksek Mahkemesi üyesi Richard Henriques ise suç göz ardı edilemeyecek düzeyde olmasına rağmen KKS tarafından görmezlikten geldiğini söyledi.

İŞTE GILAD ATZMON'UN KALEMİNDEN SAPIK YAHUDİ'NİN KORUNMA HİKÂYESİ

“Geçen ay hayatını kaybeden Lord Greville Janner polis tarafından çocuk istismarcılığı ve pedofili suçundan dolayı soruşturmaya açılmadı. Bağımsız incelemelerin ortaya çıkarttığına göre Kraliyet Kovuşturma Servisi yerine getiremediği sorumluluğu 25 yılın üzerine yıktı.

Yüksek Mahkemesi üyesi Richard Henriques, KKS'nin başarısızlıklarının İşçi Partisi ile ilişkisi bulunduğunu ortaya çıkardı. Richard'a göre söz konusu göz ardı edilemeyecek düzeyde.

Yayımlanan rapora göre 1991 yılında Janner'in 14 yaşında bir erkek çocuğuna karşı cinsel istismarda bulunduğuna ilişkin iddiaları destekleyecek deliller mevcut.

Ayrıca 2007'de Janner'in yapılan incelemeler neticesinde aynı suçtan yargılanması için yeterince delilin bulunduğu ve gözaltına alınması gerektiği belirtiliyor.

Bazı yayın kuruluşlarının vurguladığına göre cinsel istismara yönelik incelemelerin oluşturulan listenin başında Greville Janner bulunuyor. Fakat ilgili yayın kuruluşlarının atladıkları bir durum söz konusu ki, Janner'in esas hedefi İngiliz yetim çocukları olmuş. Greville Janner aynı zamanda İngiliz Yahudi topluluğunun da başında bulunuyor.

1978 ve 1984 yılları arasında Janner Serbest İngiliz Yahudi Milletvekilleri topluluğunun başkanlığı pozisyonunu yürütüyordu. Ayrıca Holokost Eğitim Kuruluşunun, Yahudi Konseyi Toplunun ve Dünya Yahudiler Kongresi'nin de başkanıydı. 

İlgili araştırmalar bütün bu Yahudi organizasyonlarının konuyla alakası olan haklarında pedofili suçlamalarının bulunduğu kişilerin yaklaşık elli yıldır başkanlık vazifelerinin sürdürdüğünü belirterek gerekli soruşturmaların açılması gerekliliğini vurguluyor.

Bununla birlikte Yahudi Devletinin ırkçı politikaları öldürmeleri, etnik temizlikleri uygulamalarına seyirci olmayı bir çeşit adet haline getirdik. Fakat şu durum şaşırtıcı bir husus ki İngiliz Yahudi topluluk yöneticilerinin ilgili cinsel istismar, pedofili suçlamalardan onlarca yıldır kaçabiliyorlar.

Şayet Yahudi liderlerinin İngiltere'de yargılanabilme imkânları söz konusu olursa, bu Yahudi gücünün kapasitesinin sorgulanabilmesi açısından da ciddi önem arz edecektir.”

KÜRESEL SİSTEMİN KİŞİLİK SUİKASTINA DİKKAT

28-YS-SYF01-r (2)

Yorum Yaz

  161322

-