17 HAZİRAN 2019 PAZARTESİ

[MANŞET] - MASONLAR ANITKABİR'DE

Mustafa Kemal’in 1935’te kapattığı mason teşkilatları, yer altına çekilip faaliyetlerini gayri resmi olarak sürdürürler.


  1. atatürk mason localarını kapatacak ama masonlar her daim atatürk e destek olacak hatta ulu bilge önderimiz diyecek.. bu çelişkiyi hiçbir kemalist ve atatürkcü sorgulamaz. sorgularsa atatürk ün kararından 1 ay önce masonların uykuya geçme kararı aldıgını ve atatürk ün de bu kararı uyguladıgını görürler, yine localar seklinde topluma yeterince sızamayan masonların halkevleri formunda topluma sızdıgını, cok daha güçlenerek yine zamanı geldiginde ayrı bir formda ortaya cıktıgını görürler.

  2. Sizin gibi cesur aslan gazetecilere helal olsun artik sadece sizi takip ediyoruz.

  3. türkiye tam anlamıyla cumhuriyetle değil hala teokratik monarşi ile yönetiliyor.bir kutsalı var burdan teokratik anlamı ikicisi eğer cumhuriyetle yönetilse idi merkez bankası devlete bağlı olurdu burdan da birilerine karşı monarşik bağı var..

  4. zaten tüm mesele bu yani bize tapın diyorlar onun için aracıları hatta putları var.ve stratejileri özgürlük gösterip esaret prangları takmak din gösterip kendilerine taptırmak.vatan millet deyip kendi hanedanlığını(ailelerini ırkını) en üstün tutmak.demokrasi deyip kendi dikte ettiği atanmışı atayıncaya kadar demokrasi kabul etmek.değilse bunu dikta göstermeye çalışmak.bunlar cumhuriyeti kendileri müdahale edebilmek için kurulmasına desteklediler gerçekten bu ülke cumhuriyetle yönetilsin diye değil..

Yorum Yaz

  123244

-