8 NİSAN 2020 ÇARŞAMBA

MASLAK OTO EKSPERTİZ ŞUBEMİZ İLE GÜVENLİ ARAÇ ALIN


MASLAK OTO EKSPERTİZ ŞUBEMİZ İLE GÜVENLİ ARAÇ ALIN

     Oto ekspertiz ikinci el araçların güvenle satın alınabileceği merkezimizde tek yapmanız gereken maslak oto ekspertiz merkezimizdeki iletişim numaralarımızdan randevu talep etmektir. Oto ekspertiz işlemleri 2.el sektöründe var olan boşluğun doldurulmasını sağlamıştır.

     Sıfır araç piyasasındaki yüksek fiyatlar beğenilen modelin ikinci elini arayışa sürükler. İkinci el araç sektöründe beğenilen modelin tüm özelliklerini öğrenmek için maslak oto ekspertiz merkezimize aracı getirmeniz yada yönlendirmeniz yeterlidir. Firmamızdaki tüm testler garantili ve tam tarafsız olarak yapılmaktadır. Alıcı ve satıcı 'ya tarafsız duran ve satış sonrası olumsuz durum yaşanmaması için kurulmuş olan firmamızda sizlerde riske girmeden aracınızı satın almış olursunuz. İkinci el araç satın almak genel olarak büyük risk taşır. Dolandırıcılara denk gelmek an meselesidir. Sizlerde dolandırıcılara denk gelmemek için mutlaka oto ekspertiz yaptırmalısınız. Birikimlerinizi ve hayallerinizi gözünü kırpmadan heba edecek olan kötü niyetli insanlardan korunmanızın tek yolu maslak oto ekspertiz işlem merkezimizdir. İstanbul'un en işlek semti olan maslak ta sizler için açtığımız maslak oto ekspertiz merkezimizde tüm testler garantili olarak yapılmaktadır.  Kullanılmış araçlar birçok açıdan avantaj sağlarken dezavantajları da oldukça fazladır. Bu dezavantajlar aracın geçmişe ait arıza ve hasarlarıdır. Bu durumların tespit edilmesi için son teknoloji ürünü olan arıza tespit cihazları ile oto ekspertiz testleri tam doğruluk oranı ve garantili şekilde yapılmaktadır.

  Maslak oto ekspertiz merkezimize beğendiğiniz aracı getirebilir veya bizleri arayarak aracın yanına gitmemizi sağlayarak tüm işlemleri yaptırabilirsiniz. Firmamızda siz kahvenizi yudumlarken bizler aracın 100 noktasında tüm incelemeleri yaparak sonuçları sizlere rapor şeklinde sunarız. Maslak oto ekspertiz firmamızın kuruluş amacı ikinci el araçlara değerinden fazla para ödemenin önüne geçmektir.

Yorum Yaz

  165376

-