13 ARALIK 2018 PERŞEMBE

MÜSLÜMAN ÖLDÜRENE ÖDÜL

Geleceği İslam’ın şekillendirmesinden korkan batı, sürekli olarak İslam ve Müslümanlar aleyhinde çalışma yürütüyor. Medyadan sinemaya, akademilerden siyasete her alanda İslamofobi olarak karşımıza çıkan düşmanlık, İngiltere’de bambaşka bir boyut kazandı. 2,5 milyondan fazla Müslüman’ın yaşadığı İngiltere’de İslam düşmanı alçaklar, 3 Nisan’ı ‘Dünya Müslümanları cezalandırma günü’ ilan etti. Bugünde cami yakana, Müslümanlara işkence edene ve katledene ödüller verilecek. İslam ve insanlık düşmanı Kraliçe ve adamları ise kan donduran alçaklık konusunda sessizliğini koruyor.


MÜSLÜMAN ÖLDÜRENE ÖDÜL

3 NİSAN'I MÜSLÜMANLARI CEZALANDIRMA GÜNÜ İLAN ETTİLER

İslam dünyası başta olmak üzere tüm dünyayı sömürge haline getiren ve şeytanlıkla kendi ile yarışan İngiltere'de İslam ve Müslüman düşmanlığı akıl almaz boyutlara ulaştı. Kraliçe Elizabeth'in İngiltere'sinde insanlıktan çıkmış vahşi bir grup, İslam karşıtı ve nefret suçu içeren organizasyonlara hazırlandığını duyurdu. Bu kapsamda ülkenin birçok yerinde yaşayan insanlara mektuplar gönderildi. Mektupta 3 Nisan'ın Müslümanları cezalandırma günü ilan edildiği yazıyor.

‘MÜSLÜMANLARI KATLEDİN, KÂBE'YE ATOM BOMBASI ATIN'

İngiliz vahşetinin temsilcisi bir grup, Büyük Britanya'da yaşayan halka gönderdikleri, "Seni incittiler, sevdiklerinize acı çektirdiler. Sizde acı ve kalp sızısına neden oldular. Bu konuda ne yapacaksınız" diye başlayan mektuplarında 3 Nisan günü yapılması tavsiye ettikleri bir liste yayınladılar. Listedeki her fiil için birde puan tablosu yer aldı. Bir Müslüman öldürmeye, öldürme şekline göre 250 ila 500 puan veriliyor.

İNSANLIK DAHA ÖNCE BÖYLESİNİ GÖRMEDİ

Yapılması tavsiye edilen cinayet listesi oldukça korkunç yöntemler içeriyor. Sözlü tacizden asitli saldırıya, bıçaklı saldırıdan Mekke'ye atom bombası atmaya kadar uzayan liste akıllara durgunluk verdi. Müslümanlara yönelik saldırıların artması için yapılan listede saldırılar ve puan listesi de yer alıyor. İki ayaklı şeytanlarca hazırlanan ve İngiliz hükümet ve istihbaratının seyrettiği liste şu şekilde:

Bir Müslümanı sözlü taciz etmek                                    10 puan

Müslüman bir kadının başörtüsünü çekmek              25 puan

Bir Müslümanın yüzüne asit atmak                                50 puan

Bir Müslümana dayak atmak                                            100 puan

Bir Müslümana elektrikli işkence ve askı                      250 puan

Bir Müslümanı silah ve/veya bıçakla öldürmek         500 puan

Bir camiyi yakmak ya da bombalamak                          1000 puan

Mekke'ye atom bombası atmak                                      2500 puan

MEKTUPTAKİ ŞİFRELER

Gönderilen mektupların sağ alt köşesinde ‘MS' harfleriyle bir hançer sembolünün olması, mektubun kendilerine Müslüman katili (Muslim Slayer) adını veren ve geçtiğimiz aylarda Londra ve Amerika Birleşik Devletleri'nde benzer tehditlerle camileri hedef alan gruba ait olduğu izlenimini uyandırıyor.

MEKTUP MÜSLÜMAN MİLLETVEKİLLERİNE DE GİTTİ

Kendisine mektup gönderilen kimselerden olan Liberal Demokrat parti meclis üyesi Riaz Ahmed mektubun iş adresine gönderildiğini ve üzerinde yalnızca posta kodu bulunduğunu belirtti. Ahmed, özellikle Müslümanların yoğun olarak yaşadığı bölgelere gönderilen mektubu açtığında dehşete düştüğünü belirtti. Başkent polisi mektupların Londra'dan dağıtıldığını ve Sheffiled'de damgalandığını doğruladı.

İSLAM DÜŞMANI PSİKOPATLAR KATLİAM YAPABİLİR

Mektupların hızla yayılması, listede yer alanla eylemleri yapma potansiyeli olan Müslüman düşmanı psikopatları harekete geçirmesinden korkuluyor. Geçen yıl Bradford'daki Müslüman aileleri asit saldırıları ve cinayetlerle tehdit eden mektuplar gönderilmiş, mektuplarda bir kılıç sembolü altında ve St. George bayrağı yanında ‘pis Müslümanları öldür' ifadeleri yer almıştı. Polis bu mektuplarla ilgili nefret suçu soruşturması başlatmış, ancak hiçbir somut adım atılmamıştı.

MÜSLÜMANLARA SALDIRILAR ŞİMDİDEN ARTTI

Geçtiğimiz günlerde İngiltere'de Müslümanlara yönelik araçlı saldırılar meydana gelmişti. O saldırılarla bu listenin bir ilişiğinin olup olmadığını araştırılırken, polisler olay ile ilgili soruşturma başlattı. Hadiselerle ilgili gelen haberlere göre; Batı Midlands ve Yorkshire bölgesinde yaşayan Britanyalılar, basılı mektubu posta yoluyla aldıklarını söyledi. Batı Yorkshire polisi “sorumlu kişi veya kişileri yakalamak” gerekçesiyle Londra Büyükşehir Polisine katıldı.

İNGİLİZ POLİSİ ‘KORKMAYIN' DEMEKLE YETİNİYOR

İngiltere'de yaşayan Müslümanların bir an önce harekete geçme çağrısında bulunduğu polis ise açıklamasında halka “tedbirli olun ama korkmayın, bir araya geldiğimizde daha güçlüyüz” mesajı verdi. Müslüman karşıtı nefret suçlarını gözlemleyen MAMA örgütü de polisle birlikte çalıştığını ve suçluların en kısa zamanda adalete teslim edileceğini iddia etti.

SIKINTI BÜYÜK MÜSLÜMANLAR TEMKİNLİ

İngiltere'nin Müslüman Meclisi genel sekreter yardımcısı Miqdaad Versi, "İngiltere genelinde Müslümanlara gönderilen bu mektup kampanyası, büyük sıkıntıya ve alarma neden oldu. Ne yazık ki bu sağ ve ırkçı kesimlerin siyasette yükselmesinin bir neticesidir. Bu konuyu soruşturmak için polis tarafından alınan acil eylem kararını memnuniyetle karşılıyoruz. Seçilmiş siyasetçilerimiz de ayağa kalkmalı, İslamofobiye ve diğer bağnaz gruplara karşı harekete geçmeli” dedi.

 

Yorum Yaz

  221561

-