24 NİSAN 2018 SALI

'O KADAR ALÇAKÇA BİR YAZI YAZMIŞ Kİ...'

Erdoğan'ın danışmanı Varank, akıllara durgunluk veren hesaplamalarla açık bir provokasyona imza atan Özkök'e çok sert tepki gösterdi.


'O KADAR ALÇAKÇA BİR YAZI YAZMIŞ Kİ...'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın danışmanı Mustafa Varank, Hürriyet Gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök'ün bügünkü köşesinde "hayır veren şehirlerden vergilerin yüzde 84'ünün toplandığını" iddia ederek o şehirde evet veren insanların ekonomiye katkısını yok sayarak açık bir provokasyona imza atmasına sert tepki gösterdi.

Varank, twitter hesabından "Ertuğrul Özkök o kadar alçak bir yazı yazmış ki. Hayırın önde çıktığı illerde eveti yok sayıyor. Evet veren vatandaşları sinsice aşağılıyor " diye yazdı. Özkök, bugünkü yazısında akla durgunluk veren hesaplamalar ile "hayır çıkan illerden vergilerin yüzde 84'ünün toplandığını evet çıkan illerden vergilerin sadece yüzde 16'sının toplandığını" söylemişti.

  1. Hain içerden olunca kapı kilit tutmaz diye önemli bir kelam-i kibar vardır. Bu söz kime ait idi, bilen var mı ve bu tür bedbahtlarla ilgili bir ilişkisi var mıdır?. Allah şerrinizden muhafaza eylesin!:.

  2. Orta Anadolu'dan organik sebze meyve var yer misin öz kök ?.

Yorum Yaz

  217909

-