OSMANLI TOKADI VURMAYA VAR MIYIZ?

Başkan Erdoğan, “Bay Kemal sen kimlerle kol kola gezdiğini görüyor musun? Sözde İyi Parti kimlerle kol kolasın görüyor musun? Saadet Partisi, Rahmetli Erbakan Hocamız kalksa bunlara ne derdi? Yatıyorlar, kalkıyorlar 'Atatürk'ün partisi' diyorlar. Atatürk'ün partisinin bunlarla ne işi var? 31 Mart'ta bir Osmanlı tokadı vurmaya var mıyız? diyerek vatandaşlara seslendi.


OSMANLI TOKADI VURMAYA VAR MIYIZ?

RİZE'YE 17 YILDA 18 KATRİLYON YATIRIM YAPTIK

Rize mitinginde halka hitap eden Başkan Erdoğan, “Rize'den aldığımız güçle moralle inşallah 31 Mart'a kadar gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Bu seçimlerde de Rize'den rekor bekliyorum. Rekora hazır mıyız? 1 numara olacak mıyız?” dedi. “Son 17 yılda Rize'ye 18 katrilyon yatırım yaptık” diyen Erdoğan, “Bizden önce gelenlerin böyle bir derdi var mıydı. Rize'ye yüzme havuzları gençlik merkezleri futbol sahaları inşa ettik. Sağlıkta 10'u hastane olmak üzere toplamda 28 tesisimizi şehrimize kazandırdık” ifadesini kullandı.

RAHMETLİ ERBAKAN HOCAMIZ KALKSA BUNLARA NE DERDİ?

Başkan Erdoğan, “Türkiye'de Kürdistan diye bir yer var mı? Bizde Doğu Anadolu var, Akdeniz var, Ege var... 780 bin kilometrekare ile Türkiye var” dedi. Erdoğan, Bunlara gönül verenlere sesleniyorum. Bay Kemal sen kimlerle kol kola gezdiğini görüyor musun? Sözde İYİ Parti kimlerle kol kolasın görüyor musun? Saadet Partisi, Rahmetli Erbakan Hocamız kalksa bunlara ne derdi? Ne hallere düştük? Yatıyorlar, kalkıyorlar 'Atatürk'ün partisi' diyorlar. Atatürk'ün partisinin bunlarla ne işi var? 31 Mart'ta bir Osmanlı tokadı vurmaya var mıyız?” dedi.

17 YILDA 9 MİLYON YENİ İSTİHDAM SAĞLADIK

Birilerinin hep istismar siyasetiyle kendilerine alan açmaya çalıştığını belirten Erdoğan, “Milletimizin moralini bozmak için yapmadıkları işgüzarlık kalmadı. Şimdi de işsizliği dillerine doladılar. Biz hükümet olarak 17 yılda 9 milyon yeni istihdam sağlayarak cumhuriyet tarihi rekorunu kırdık ama buna gölge düşürmeye çalışıyorlar” şeklinde konuştu.

Erdoğan, “Kadınlarımızın gençlerimizin katkısıyla iş gücüne katılım oranı yükseldi. Geçtiğimiz ağustos ayında büyük bir ekonomik saldırıya maruz kaldık. Ekonomik saldırı sonrası istidamda daralma ortaya çıktı ama kontrol altına aldık. Ekonomik dalgalanmaların etkilerini de önemli ölçüde atlattık” ifadesini kullandı.

TÜRKİYE DÜŞMANLARIYLA AYNI DİLİ KULLANIYORLAR

Başkan Erdoğan, “Biz ülkemizin ve Kıbrıs Türklerinin haklarını savunurken içeride saldırılara maruz kalmamız çok manidardır. Biz her alanda yerli ve milli çözümler peşinde koşarken onlar Türkiye düşmanlarıyla aynı dili konuşuyorlar” diye konuştu.

Yorum Yaz

  537094

-