28 ŞUBAT 2020 CUMA

PİSLİKLERDEN TEMİZLEYECEĞİZ

Katil siyonistlerin işgal ettiği Filistin’i ve kutsal şehir Kudüs’ü, küresel şeytanların başını çeken ABD, tam 1 yıl önce başkent ilan etmişti. Bunun üzerine harekete geçen 16 yaşındaki Filistinli Cüneydi’nin direnişinden korkan eli silahlı 20’den fazla İsralli terörist, çocuğun gözünü bağlayıp alıkoymuştu. Direnişin sembolü olan Cüneydi, “Mescid-i Aksa ve Kudüs Müslümanlarındır. Ancak İsrail ve ABD burayı işgal etmiş. Ama inşallah bir gün orası özgürlüğüne kavuşacak ve o pisliklerden temizlenecektir” dedi.


PİSLİKLERDEN TEMİZLEYECEĞİZ

Korkak siyonistlerin gözünü bağlayıp alıkoyduğu Cüneydi, elbet Kudüs'ü işgalden kurtaracağız diye ant içti 

SİYONİST İSRAİL'İN YÜZÜNÜ DÜNYAYA GÖSTEREN KARE

Dünyanın 20'yi aşkın siyonist İsrailli terörist tarafından gözleri bağlı şekilde götürülürken çekilen fotoğrafıyla tanıdığı ve Kudüs direnişinin sembol ismi haline gelen Fevzi El-Cuneydi'nin yaşadıklarının üzerinden tam bir yıl geçti. İsrailli teröristlerin işgal altındaki El Halil kentinde ABD'nin Kudüs kararını protesto eden Filistinlilere müdahalesiyle birlikte yaşanan olaylar sırasında gözaltına alınan 17 yaşındaki Cuneydi, 7 Aralık 2017'de gözaltına alındığı sırada çekilen fotoğrafının, İsrail'in yüzünü dünyaya bir kez daha tanıtan bir kare olduğunu söyledi.

İNŞALLAH KUDÜS BİR GÜN ÖZGÜRLÜĞÜNE KAVUŞACAK

Bir gün Kudüs'ün ve Filistin'in özgürlüğüne kavuşacağını vurgulayan 17 yaşındaki Filistinli Cuneydi, “Kudüs'e girişim maalesef yasak. Mescid-i Aksa ve Kudüs Müslümanlarındır. Ancak İsrail ve ABD burayı işgal etmiş. Ama inşallah bir gün orası özgürlüğüne kavuşacak ve o pisliklerden temizlenecektir” diye konuştu. Genç Filistinyi Cuneydi, El Halil'deki Harem-i İbrahim Camisi'nin de çok fazla İsrail'in ihlaline maruz kaldığını belirtti. Cuneydi, “burada yaşanan ihlalleri sosyal paylaşım siteleri aracılığıyla dünyaya duyurmaya çalışıyorum” ifadesini kullandı.

Yorum Yaz

  184029

-