SAPIKLARIN 1 NUMARASI BUSH ÇIKTI

Başkanı baş sapık! Bakanı, siyasetçisi, yapımcısı, şarkıcısı, oyuncusu, hâkimi, askeri, işvereni hatta papazı dahi sapık! Peki, geriye ne kaldı? ABD başta olmak üzere batı ülkelerinde gün geçmiyor ki yeni bir taciz, tecavüz, sapıklık skandalı patlak vermesin. Hollywood ile başlayan ve şov dünyasına uzanan rezaletler zincirine yenileri eklendi. CNN International kanalı içinde Oscar ödüllü Ben Affleck’in de olduğu bir sapıklar listesi yayınladı. CNN’in listesinin bir numarasında ise ABD eski Başkanı Gegorge Bush yer aldı. Bush’un tacizine uğradığını açıklayan oyuncu Lind yaşadıklarını “iğrenç” d


SAPIKLARIN 1 NUMARASI BUSH ÇIKTI

Yeni Söz Haber Merkezi

BAŞKAN OLMAK İÇİN SAPIK OLMAK ŞART MI?

Bill Cilinton'ın oval ofis, Obama'nın pedofili rezilliklerinin ortaya çıkmasından sonra bu kez de ABD sapıklar ordusunun bir numarasının CIA'in eski başkanlığını da yapmış olan, Kennedy suikastinin zanlılarından,  1. Körfez işgali dönemindeki ABD'nin Başkanı olan Geogre Bush olduğu ortaya çıktı. Oyuncu Lind'den Bush'un kendisini iğrenç bir şekilde taciz ettiğini açıkladı. Bu utanç verici adilik karşısında yüzü bile kızarmayan moruk baba Bush, pişkin bir şekilde “şakaydı” dedi. Dünya kamuoyu batılı sapıkları takip etmekte zorlanırken, CNN içinde Oscar ödüllü Ben Affleck'in de olduğu bir sapıklar listesi yayınladı. Listenin bir numarasında katil Bush yer alırken, ABD'nin kadim dostu ve düşmanı İngiltere Parlamentosu da tacizci bakan ve vekiller skandalı ile çalkalandı.

SAPIKLAR LİSTESİNDE BAŞI BUSH ÇEKİYOR

Yeni Söz'ün 29 Ekim 2017 tarihli manşetinde de yer alan ABD'deki Weinstein skandalından sonra sosyal medyada başlatılan #MeToo kampanyasına dünyanın birçok ülkesinden katılan çok sayıda kadın, yaşadığı taciz ve tecavüz mağduriyetlerini anlattı. Bu dönemde ortaya çıkan suçlamaları derleyen CNN bir liste yayınladı. Listenin en başında ise ABD eski Başkanı George Bush yer alıyor.  ABD'nin bir diğer eski Başkanı George W. Bush'un babası olan 41. Başkan George Bush, aktris Heather Lind'e cinsel saldırıda bulunmuş.

BUSH İÇİN SAPIKLIK SADEACE BİR ŞAKA!

Instagram hesabından bir paylaşım yapan eski aktris Lind, Bush ile yıllar önce birlikte resim çekildiklerini ve bu sırada Başkan Bush'un kendisini elleriyle arkadan iki kez taciz ettiğini yazdı. Lind azgın Bush'un kendisine “iğrenç bir fıkra” da anlattığını ekledi. Açığa çıkan rezaleti toparlamaya çalışan Bush'un sözcüsü, “Başkan Bush asla bir insanı bilerek üzmez. Eğer yaptığı şaka Bayan Lind'i rencide ettiyse kendisinden içtenlikle özür diliyor” derken, Bush'un ve ekibinin yaptıkları iğrençlikleri sadece şaka olarak görmesi de tepki topladı.

BUNLAR İÇİN SAPIKLIK OLMAZSA OLMAZ ŞART

Yine Yeni Söz'ün 18 Kasım 2016 tarihli manşetinde; ABD derin devleti, İngiliz Kraliyet üyeleri ve Siyonist baronların sapkınlıklarını anlatan bir haber yer almıştı.  Haberde sübyancılıkla suçlananlar arasında Obama, Clintonlar, Joe Biden, İngiltere Prensi Charles, Rothschild ailesinden bazı kişiler, FETÖ lideri Gülen, George Soros, Hillary Clinton'ın kampanya yürütücüsü ve FETÖ'nün PR'cısı John Podesta'nın da bulunduğu belirtilmişti.

İŞTE GÜNCELLENEN SAPIKLAR LİSTESİ

CNN'nin yayınladığı ifşa olan son ABD'li ünlü sapıklar listesinde Oscar ödüllü aktör ve yönetmen Ben Affleck, senarist ve yönetmen James Toback, animasyoncu Chris Savino, Amazon Studios yöneticisi Roy Price, Vox Media yayın yönetmeni Lockhart Steele, ABC News eski yöneticisi Mark Halperin isimleri dikkat çekiyor.

ABD ORDUSU TRANSSEVER HAKİME TESLİM OLDU

Öte yandan başkanlık koltuğuna oturmasına rağmen ülkeyi istediği gibi yönetmesine müsaade edilmeyen ABD Başkanı Donald Trump'ın bir kararı daha mahkeme tarafından iptal edildi. Washington mahkemesi hakimi Kollar-Kottely “transeksüellerin Amerikan ordusuna girmesini engelleyen” kararı iptal etti. Obama'nın Amerikan ordusuna alımlarda başlattığı uygulamaya dönülmesine karar veren Federal hakim, orduya transseksüel alımı önündeki engeli kaldırmış oldu. 2017 Temmuz'unda  transseksüellerin orduya alınmayacağını ilan eden Trump, var olanların ise tıbbi masraflarının karşılanmayacağını açıklamıştı. Kayıtlara göre 1.3 milyonluk ABD ordusunda 10 bin civarında transseksüel bulunuyor.

İNGİLİZ ‘TACİZCİLER' MECLİSİ

ABD yargısının sapkınları koruması rezaleti ve ülkenin şov sektöründe patlak veren tecavüz skandalları  birbirini kovalarken; çalışan kadınların yarısının, erkeklerin ise beşte birinin cinsel saldırıya uğradığı İngiltere bu kez de aralarında bakanların da bulunduğu en az 40 muhafazakar vekilin adının karıştığı taciz suçlamaları ile çalkalanıyor. İfşanın ardından İngiltere Savunma Bakanı Sir Michael Fallon'dan 15 yıl önce yaptığı tacize yönelik itiraf geldi.

40 TACİZCİ VEKİL

İngiliz bakanın itirafı blog yazarı Guido Fawkes'ın, ikisi mevcut bakan, 36 muhafazakar vekil hakkında yazdığı cinsel taciz suçlamalarının arkasından geldi. Fawkes yayımladığı belgede isimleri kapatırken; 25 vekili uygunsuz davranışla, 13 vekili cinsel tercihleri ya da sessiz kalmaları için kadınlarla anlaşmakla, ikisini ise gayri meşru yoldan kadınları hamile bırakmakla suçlandı.

Yorum Yaz

  829051

-