28 MAYIS 2020 PERŞEMBE

ŞEYTANİLERİN ÖRGÜTÜ BİLDERBERG’İN TOPLANTISI BAŞLADI

Şeytanilerin örgütlerinden biri olan Bilderberg’in, Türkiye’den de 5 ismin davet edildiği yıllık olağan toplantısı bugün sona eriyor. 1 Haziran’da ABD, Virginia eyaletindeki Westfields Marriott Hotel'de başlayan gizli ve gizemli toplantıda küresel çetenin önümüzdeki bir yılda yapacağı operasyonlar hakkında katılımcılar bilgilendirildi. Bilderberg’in 2008 prensi Fehmi Koru’nun yerine prensliğe bu yıl NYT Opinion ve Al-Monitor yazarı Aydın Doğan’ın iş takipçisi Taha Akyol’un mahdumu Mustafa Akyol; prensesliğe ise yine Hürriyet’ten Cansu Çamlıbel getirildi. Türkiye’den davet edilen diğer kişiler


ŞEYTANİLERİN ÖRGÜTÜ BİLDERBERG’İN TOPLANTISI BAŞLADI

Sercan Barlık / Yeni Söz 

 

3 TOPLANTI TÜRKİYE'DE YAPILDI

İlk toplantısını Hollanda'nın Oosterbeek kasabasındaki Bilderberg Oteli'nde 29-31 Mayıs 1954 tarihlerinde yapan Bilderberg çetesi, İstanbul'daki ilk toplantısını ise 1959'da Yeşilköy'de yapmıştı. Türkiye'yi 27 Mayıs sürecine götüren karaların da alındığı ilk toplantıdan sonra ikincisi 1975'te İzmir'in Çeşme ilçesindeki Altın Yunus Otel'de, üçüncü toplantı ise 2007'de İstanbul'daki Ritz Carlton Otel'de yapılmıştı.

TÜRKİYE'DEN KİMLER KATILMIŞTI?

Bilderberg toplantılarına Türkiye'den katılanlar arasında Bülent Ecevit, İhsan Sabri Çağlayangil, İhsan Doğramacı, Turan Feyzioğlu, Kamran İnan, Hasan E. Işık, Gülten Kazgan, Halil Tunç, Memduh Yaşa, Selçuk Yaşar, Selin Sayek Böke, Ali Babacan, Mustafa Koç, İlhan Kesici, Soli Özel, Gönenç Gürkaynak, Nuray Mert, Cüneyt Ülsever, Sedat Ergin, Nuri Çolakoğlu, Hasan Cemal, Ruşen Çakır, Cengiz Çandar, Zeynep Göğüş, Gündüz Aktan, Fehmi Koru, Sami Kohen, Fuat Keyman ve Enis Berberoğlu gibi isimler dikkat çekiyor. 

YEGÂNE HEDEF İFSAD

Dünyadaki tüm sermayenin yüzde 65'ini yöneten, şeytanilerin masonik yapıdaki örgütü Bilderberg 1954'ten bu yana, her yıl düzenledikleri toplantılarda “dünyayı nasıl yöneteceklerini, hangi ülkede ne tip operasyonlar yapacaklarını” beliriyor. Toplantılara dünyada etki ve güç sahibi 150-200 kişi çağrılıyor. Şeytani yapılanmanın tepesinde CFR (Dış İlişkiler Konseyi) bulunuyor. Onun altında Trileteral (Üçlü Komisyon) ve en altta ise Bilderberg Grubu'nun (BG) yer alıyor. Üç örgüt Kuzey Amerika, Batı Avrupa ve Japonya'da beş bin üyeye sahip. Türkiye'de de Bilderberg mensubu 40 civarında kişi bulunuyor. Bilderberg'in değişmeyen kuralı “batının etik ve kültürel değerlerini paylaşmak ve savunmak”; yani ahlaksızlığı, sapıklığı, ifsadı yaymak bu örgütün yegane amacı.

 TÜRKİYE OPERASYONLARI

Bilderberg sahip olduğu devasa ağ aracılığıyla özellikli kritik önemdeki ülkelerde hiç durmadan operasyon yapma peşinde. Türkiye için Bilderberg'de alınan kararlardan bazıları şunlar: 1995'te Cem Boyner Bilderberg'e katıldıktan sonra parti kurdu. 1996'da Merkez Bankası Başkanı Gazi Erçel ile Dışişleri Bakanı Emre Gönensay toplantıya katıldı ve 4 gün sonra hükümet düştü. 1998'de toplantıya katılan dönemin Dışişleri Bakanı İsmail Cem parti kurdu.

MUSTAFA KOÇ ÖLDÜRÜLDÜ MÜ?

Türkiye'nin en zengin ailesinin yöneticisi Mustafa Koç, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la ‘milli tank' projesini görüştükten bir gün sonra 21 Ocak 2016'da ölmüştü. Koç'un ölümü, sanki beklenen bir şeymiş gibi, ne dünyada ne de Türkiye'de sarsıcı bir etki yapmamış, Bilderberçilerden çıt çıkmamıştı. Koç'un akıbeti Özal'ın öldürülmesi ile benzerlikler taşırken, sırıtan ihmaller zinciri üstüne, Koç'lara ait TÜPRAŞ'ta yangın çıkması şüpheleri artırmıştı. Musevi işadamı Doğan Kasadoğlu'da, Koç'un cinayete kurban gittiğini ileri sürmüş ve aileyi suç duyurusunda bulunmaya davet etmişti. Guardian yazarı Charlie Skelton ise 12 Haziran 2015'de son Bilderberg toplantısına Mustafa Koç'un alınmadığını yazmıştı. Bilderberg toplantısı öncesinde “Türk milyarder ve Bilderberg idari komitesi üyesi Mustafa Koç'la ilgili bir kargaşa yaşandığını kaydeden Skelton, Mustafa Koç boynunun arkasını ovalıyor ve memnuniyetsizce etrafına bakınıyordu” diye yazıyordu.

TOPLANTI YAPILAN ÜLKE GENELLİKLE BATAR

2011'de Bilderberg'in İsviçre'de yapılacak toplantısı öncesinde ismini gizleyen üst düzey İsviçre'li bir bankacı Rus dergisi NoviDen'e şunları söylemişti: “Yıllarca İsviçre bankalarında üst düzey yöneticilik yaptım. Bir ülke liderini öldüren katile bizzat elimle ödeme yaptım.  Ödeme talimatını gizli servisler veriyordu.  Bütün İsviçre'li bankalar bu tür kirli işlere alet oldu. Suikastlar, saldırılar ve devrimler için ödemeler yaptık.  Bilderbergciler çok büyük paraları  ülkeleri yok etmek için kullanılıyor.  Bilderberg toplantısı 2009'da Yunanistan'da yapıldı, Yunanistan battı. 2010'da İspanya'da yapıldı, İspanya da battı. Amaçları parayla Avrupa'yı batırıp Çin'i köleleştirmek. Bunlar hastalıklı, ahlaksız, kadınların ırzına geçen, Satanizm'e ilgi duyan insanlar. Zürih'teki Rothschild gibi bankalara gittiğiniz zaman Satanizm sembolleri görürsünüz”

04-YS-SYF04-r

Yorum Yaz

  665001

-