17 EKİM 2019 PERŞEMBE

TATİL ROTAMIZ: KALKAN…

Kalkan, Kaş ve Fethiye arasında önemli bir limandır. Hem Türk hem de Yunan kökenli insanlar tarafından kurulmuştur. Eski adıyla Kalamaki şimdiki adı Kalkan’ dır. Toros dağlarının eteklerinde Akdeniz’in nefes kesici koylarında yer alan Kalkan, sahili ve limanıyla muhteşem bir yerdir. Kalkan eski bir sahil ticaret limanıdır ve eski tarihi yapısı bozulmadan bugüne kadar gelmiştir.


TATİL ROTAMIZ: KALKAN…

Alacakaranlık sonrası sokakları, geleneksel evleri, butikleri ve restoranların doyurucu aromaları büyüleyici atmosferine sürükler insanları. Kalkan sokaklarının yanı sıra limanı da bütün güzellikleriyle insanları kendine çekmektedir. Limandan körfez boyunca yer alan plajlara transfer teknelerle erişilebilir ya da etraflıca tekne turu yapabilirsiniz. Dalış ve su sporları gezileri de mevcuttur. Ormanları, gölleri ve muhteşem manzarasıyla turkuaz sahil şeridi görsel bir şölen sunar misafirlerine. Denizin durgun olduğu zamanlarda ise yelken açmayı öğrenmek, tüplü dalış, su kayağı yapmak da seçenekler arasındadır.

Evinizin Konforunda Villa Tatili!

Kendi evinizin konforunda size ait villa da tatil yapmak gibisi yok. Mimari yapısını bozmadan inşa edilmiş lüks kiralık villa seçenekleri ile siz değerli konuklarını bekliyor. Ulaşım problemi yaşamadan her yere rahatlıkla gidebileceğiniz lokasyonda tatilinizi geçirmek istemez misiniz? Sizler için özenle seçilmiş Kalkan kiralık villa alternatifleri için villaciniz.com.tr adresini inceleyebilirsiniz. Mayıs ayından ekim ayına kadar sonsuz sıcak günlerde, serinleme alternatifi olarak plajlar ve havuzlu villalar tercih edilmektedir. Plajdaki kalabalıktan bunalanlar için havuzlu villalar tavsiye edilir.

Tatil Villacınız 11098 belge numarası ile A grubu yetkili TURSAB acentesidir.

Detaylar: www.villaciniz.com.tr

Yorum Yaz

  573432

-