6 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ

TERÖRİSTLERİN BAŞINI EZDİK

Türkiye’nin dizlerinin bükük olmasını isteyen küresel güçlerin başımıza terör örgütü PKK’yı, FETÖ’yü ve DEAŞ’ı musallat ettiğini belirten Bakan Soylu, “Türkiye'yi belli bir oranda kısıtlamaya çalışanlara karşı Zeytin Dalı Harekatı ile Amerika ne derse desin, Avrupa ne derse desin, 'Bu büyük millet ne derse onu yaparız' diyen bir hal ortaya koyduk' dedi.


TERÖRİSTLERİN BAŞINI EZDİK

Terör örgütleri ABD'nin aklıyla Kuzey Irak'ta sözde devlet kuracaklardı, ne'oldu!

ÇOK YAKINDA 700 TERÖRİSTİ DE İMHA EDECEĞİZ

Ankara'nın Nallıhan ilçesindeki AK Parti Nallıhan Seçim Bürosu açılışında konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "1990 ile 2000 yılları arasında ve ondan sonraki süreçte dağda 15 bin terörist vardı. Şimdi 700 kişi kaldı. Hiç merak etmeyin o 700'ün de yerlerinde yakında yeller esecek. Büyük bir mücadele yapıyoruz, büyük bir gayret ortaya koyuyoruz" ifadelerini kullandı.

BU BÜYÜK MİLLET NE DERSE ONU YAPTIK

Gezi Olayları, 17-25 Aralık darbesi, 6-7 Ekim olayları, 15 Temmuz işgal girişimi ve ekonomik saldırılarla bizi birbirimize düşürdüğünü zannedenler Irak'ın kuzeyinde devlet kurmaya çalıştıklarını belirten Bakan Soylu, “Zeytin Dalı Harekatı ile Amerika ne derse desin, Avrupa ne derse desin, 'Bu büyük millet ne derse onu yaparız' diyen bir hal ortaya koyduk" diye konuştu.

HADİ YÜRÜSÜNLER DE GÖREYİM

"Terörist elebaşı Abdullah Öcalan içeride" diye birilerinin yürüyüş yapacağını aktaran Soylu, "Birileri seçim öncesini fırsat bilip 'Apo'yu içeriden çıkarmak için Türkiye'nin birtakım yerlerinde yürüyüş yapacakmış. Dün dedim ağırlarına gitmiş, bugün de birileri İstiklal Caddesi'nde yürüyecekmiş. 'Sizi yürüten adam değildir. Hadi yürüsünler de görelim bakalım" dedi.

KOMANDA VE JÖH TERÖRİSTLERE AMAN VERMİYOR

Jandarma komando ve Jandarma Özel Harekat (JÖH) birlikleri, sıfırın altında 30 dereceye varan soğuk hava ve sert kış koşullarına rağmen düzenledikleri operasyonlarla terör örgütünün kırsal alandaki kış üslenmesine darbe vurdu. 16 Aralık 2018 ile 5 Şubat 2019 tarihleri arasında 10 bin 659 operasyon gerçekleştiren komanda ve JÖH, çok sayıda teröristi etkisiz hale getirirken, teröristlerin inlerini de imha etti.

 

Yorum Yaz

  467764

-