15 AĞUSTOS 2020 CUMARTESİ

TWO-LEGGED BLACK DEMONS / ŞEYTANIN İZİNİ SÜREN VİCDANSIZ ALÇAKLAR

İşleri güçleri Allah’a isyan, İslam ve Müslümanlara saldırmak olan ahlak, vicdan, merhamet yoksunu iki ayaklı şeytanlar, Mü’minlerin bayramını “kara cuma” ilan ederek ne kadar kansız şerefsiz olduklarını bir kez daha ispat ettiler. Türkiye’de İslam düşmanlığını görev edinen Siyonist ortaklı Doğan Medyasının başını çektiği kara vicdanlı nasipsiz mahluklar, indirim yalanıyla içlerindeki kini kustular. Türkiye’de sosyal medyada yükselen tepki, Amerika’da sokaklara taştı. Aynı gün itlerini Mısır’da camiye salarak 300’den fazla Müslümanın da şehid olmasına neden oldular.


TWO-LEGGED BLACK DEMONS / ŞEYTANIN İZİNİ SÜREN VİCDANSIZ ALÇAKLAR

İNDİRİM YOK BİNDİRİM VAR

Bilhassa ABD ve İngiltere'de çeşitli indirimlerin yapıldığı ‘kara Cuma' denilen alışveriş manyaklığı Türkiye'de tam anlamıyla fiyaskoyla sonuçlandı. Yüzde 80'lere varan indirim vaatlerinde bulunan yalancılar, önce fiyatları artırıp, ardından da güya indirim yaptı. Vatandaş indirim beklerken, normalden bile fazla fiyatları görünce sahtekârlığı anladı. İslam'da mübarek olduğu beyan edilen Cuma gününe “kara” diyen batılıların uydurduğu alışveriş manyaklığını, Türkiye'de “efsane, şahane, muhteşem Cuma” diye yutturmaya çalışan gâvur tıynetli firmalar, önce yüzlerce haber ve reklamla propaganda yaptılar. Ancak bu sırada fiyatları şişirip, Cuma günü ise “indirim” yalanı altında “bindirim” yaptılar.

Screen Shot 2017-11-25 at 17.45.54

DOĞAN GRUBU BAŞ ROLDE

Hürriyet ve CNN Türk başta olmak üzere Doğan Medya, “Sipariş rekoru kırılabilir, yüzde 80 indirim olacak, sakın kaçırmayın” gibi yalanlarla milleti alışverişe çağırırken; Milliyet, NTV, Milliyet, Vatan ve Amerikanın Sesi gibi medya organları da bu rezaleti destekledi. Batı kültürünü millete empoze etmeyi misyon edinen Doğan Grubu, sahibi olduğu Hepsiburada sitesi üzerinden milletin cebini boşaltma gayesiyle adeta seferber oldu ve rezaletin öncülüğünü yaptı.

İLKESİZLİĞİN  ZİRVESİ

Bütün medya gücünü indirim yalanını millete yutturmak için kullanan Doğan Grubu, reklam çalışmasını yazarlarına kadar yayarak ne kadar ilkesiz olduğunu bir kez daha gösterdi. Perşembe günü Ayşe Arman bu aymazlığın zirvesine çıkarak, sanki kendi patrona ait değilmiş gibi, Hepsiburada yöneticisi ile yaptığı röportajı ballandıra ballandıra sundu ve milleti alışverişe çağırdı. Hürriyet yazarları tek tek bu reklamın parçası oldular. Hızını alamayan yazarlar, sözde kendi alışveriş listelerini de yayınladılar..

HÜRRİYET AMİGOLARINDAN YALAN ÜSTÜNE YALAN

Doğan Grubu'nun tecrübeli PR'cısı Ertuğrul Özkök, “bence akıllı bir alışveriş için en iyi gün... Amerikan filmlerinden tek farkım, mağaza kapısında değil, cep telefonu başında açılışı bekliyorum” şeklindeki yazısıyla kendine yakışanı yaptı. “Veriyorsun siparişi… Hoop! Cicili paketler kapıda. Sanki hediyeler gelmiş gibi. Her ne kadar parasını versen de böyle bir duyguya kapılıyorsun. Hepsiburada'ya dalacağım” ifadeleriyle okuyucularının aklıyla dalga geçen Ahmet Hakan'ın ise patronundan büyük bir aferin kaptığı düşünülüyor. Hiçbir ilkeye asla riayet etmediği bilinen Hürriyet bir kez daha, ilan ve reklam amaçlı haber ve köşe yazılarını yasaklayan, “Doğan Yayın İlkeleri” isimli hiç uymadıkları kendi kurallarını ayaklar altına aldı.

ABD'DE PROTESTO

En çok ABD'de uygulanan “kara Cuma” manyaklığı Şikago kentinde yine protesto edildi. Polis şiddetini de eleştiren göstericiler ünlü mağazaların girişlerini kapattı. Gösterilerde “Siyahların ve Müslümanların da hayatı önemlidir. Trump'a hayır. Seçilmiş polis denetçileri istiyoruz” yazılı pankartlar açıldı, “Adalet yoksa barış da kâr da yok. Ey Amerikan polisi kaç çocuk öldürdün bugün” şeklinde sloganlar atıldı. ABD'de daha önceki yıllarda da ‘kara Cuma' günlerinde gösteriler yapılmıştı.

  1. Türkiye’de bu yalanlara kim aldanır bilemiyoruz...fakat böyle çirkin kılıfla sunulursa bu milletin yutmayacağı da belli...hatta bundan sonra Cuma’ları alış veriş yapmayadabiliriz...sırf bu özentili propagandalardan sonra...indirimlere hiç bir zaman inanmadık... biz bildiğimiz doğrudan vazgeçmeyiz....hatta şu “ parasını ödeseniz bile hediye gelmiş duygusu vermesi de “ sahibini bayağı küçük düşürmüş...siz bu duygularla oyalayın kendinizi...biz almayalım.... bu kandırmaca sahibini aldatır....heee...madem öyle , bundan böyle hepsiburadadan almıyoruz.....

Yorum Yaz

  912296

-