26 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA

VİNİL BASKI İLE FİRMANIZ HER YERDE GÖRÜNÜR OLSUN!


VİNİL BASKI İLE FİRMANIZ HER YERDE GÖRÜNÜR OLSUN!

Firmalar artan üretim bunun beraberinde tüketimin getirdiği ihtiyaçlar doğrultusunda reklamcılık her geçen gün daha fazla öneme sahip oluyor. Üretiminin ve tüketimin artması reklamlarında artmasını sağlıyor. Reklam sektöründe bu talebe cevap verecek bir çok ürün geliştirilmiştir. Reklamcılar dijital baskı sektörünün vazgeçilmez ürünü olarak vinil baskı ürünlerini görmektedir.

Vinil baskı halk arasında bir diğer bilinen ismi ile branda baskı PVC esaslı bir üründür. Uzun yıllar boyunca kullanılan bu baskı türü ile firmalar reklamlarını sergilemektedir. İlk afiş şeklinde kullanılmaya başlayan vinil baskı zamanla dijital baskı makinelerinde yapılır hale geldi.Firmanızın bilinirliğini arttırmak, herkes tarafından görünür olmak, marka bilincini sağlamak ve daha fazla satış yapabilmek için vinil baskı sizleri başarıya götüren anahtardır.

Vinil baskı Avrupa ve Uzakdoğu, ışıklı ve ışıksız olarak çeşitlendirilmektedir. Bu ürünler mat ve parlak olarak ikiye ayrılırlar. iç mekan ve dış mekan baskı çeşitleri ile de kendi içlerinde sınıflandırılırlar. Vinil baskı çeşitlerinin çok fazla tercih edilmesini sağlayan özellikleri; sağlamlığı, esnekliği, estetik olması ve ekonomik fiyatlı olmasıdır.

Vinil Baskı ile Yapılabilen Ürünler

Gözümüzün gördüğü her yerde kullanılan ve büyük ebatları ile dikkatleri üzerine çeken vinil baskı ile bir çok ürün yapılmaktadır. Açık hava reklamcılığında vinil baskı ile üretilen ürünler; afiş, pankart, tabela vinil gerdirme, bina giydirme, özel günler ve sürprizler için afişler, billboard ve totem tabela çeşitleri sayılabilir.

Vinil branda baskılar iç ve dış mekanlarda kullanılan ürünler olduklarını söylemiştik. Fakat burada dikkat edilmesi gereken hususlar şöyledir. Dış mekan vinil baskı solventli boyalar ile yapılır. Bu koku yapan bir boya türüdür. İç mekan vinil baskı'da ise eco solventli makinelerde yapılır. Eco solvent doğa dostu ve kansorejen madde içermeyen ve kötü koku yaymayan özelliğe sahiptir. Bu nedenle ister iç isterseniz dış mekanlarda tercih edin vinil baskı yaptırırken alanında uzman firmalardan yardım alın.

Baskı hizmeti olarak uzun yıllar boyunca reklam sektörünün içinde yer aldığımızdan dolayı vinil baskı ve diğer tüm işlerimizde uzman bir kadro ile çalışmaktayız. Tüm istanbula hizmet vermenin yanı sıra Türkiye çapında da işler yapmaktayız. Sizlerde dijital baskı ürünlerinizde Baskı Hizmeti firmamızı tercih ederek başarılı işlere imza atabilir vinil baskı ile her yerde görünür olabilirsiniz.

 

 

Yorum Yaz

  804928

-