2 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

YAŞLI VE HASTA AVRUPA’YI NESEBÎ VE ZİHNÎ EBTERLER YÖNETİYOR

Türkiye’nin, siyasî, askerî ve iktisadi açıdan dünyanın en belirleyici dört ülkesinden biri olduğunu göremeyerek zihnî kısırlığa yakalandıkları ortaya çıkan yaşlı ve hasta Avrupa’yı, nesebi açıdan da kısırların yönettiği tespit edildi. Yapılan bir araştırmaya göre Fransa Cumhurbaşkanı ile Almanya, İngiltere, İtalya, İskoçya, İsveç, Hollanda, Lüksemburg Başbakanlarının ve Avrupa Komisyonu Başkanı Jean-Claude Junker’in nesebi açıdan zürriyetsiz liderler arasında olduğu görüldü. Aile mefhumun neredeyse ortadan kalktığı Avrupa’yı yöneten kadroların aynı zamanda halk dilinde ‘ibne’ diye tabir edile


YAŞLI VE HASTA AVRUPA’YI NESEBÎ VE ZİHNÎ EBTERLER YÖNETİYOR

Bülent Çolakoğlu |Yeni Söz

kevser suresi ile ilgili görsel sonucu

Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.
(1-) Muhakkak Biz, sana Kevseri'i verdik.
(2-)Sen de Rabbin için namaz kıl ve kurban kes!
(3-) Doğrusu sana kin besleyendir soyu kesik olan!

 

 

 

YENİ ADLARI: AVRUPA KISIRLAR BİRLİĞİ

Aile planlaması yalanıyla aile düzenini, doğum kontrol haplarıyla kadının biyolojik dengesini bozan ve hormonlu, sentetik, yapay gıdalar ile erkeği kadınsı olmaya zorlayarak dengesini alt üst eden; türlü ameliyatlarla, uydurma modalarla, cinsiyetler arasındaki tabî farkı kaldırarak kadını erkeğe erkeği de kadına çeviren; ruhsal ve fizyolojik hastalıkları “biseksuel, aseksuel, lezbiyen, homoseksüel” gibi kelimelerle normalleştirerek topluma yaymaya çalışan; fıtratı baştan sona ifsada uğratma peşindeki Avrupa'yı yönetenlerin hem biyolojik hem de zihinsel olarak kısır olduğu ortaya çıktı. Batılı liderlerin zihinsel olarak kısır olduğu, kafalarının vahşet, katliam, sömürge gibi gayri insani kötülüklere çalıştığı yüzyıllardır bilinmesine karşın, yapılan bir araştırma fizyolojik olarak da kısır olduklarını ortaya koydu.

ZÜRRRİYETSİZLEŞEN AVRUDA'DA LİDERİN DE ÇOCUĞU YOK

Yapılan bir araştırmaya göre Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Almanya Başbakanı Angela Merkel,  Birleşik Krallık Başbakanı Theresa May, İtalya Başbakanı Paolo Gentiloni, İskoçya Başbakanı Nicola Sturgeon, İsveç Başbakanı Setefan Lofven, Hollanda Başbakanı Mark Rutte, Lüksemburg Başbakanı Xavier Bettel ve Avrupa Komisyonu Başkanı Jean-Claude Junker ilk etapta hiç çocuğu olmayan Avrupalı liderler olarak göze çarpıyor. Daha geniş açıdan bakıldığında aile kavramının ifsada uğradığı batı kültüründe, çocuk sahibi olmayanlarla; pedofil, ibne, lezbiyen gibi cinsel yönden sapkın insanların ön plana çıktığı ve medyada örnek alınacak kişiler gibi sunularak önemli makamlara getirildiği biliniyor.

macron ile ilgili görsel sonucu merkel ile ilgili görsel sonucu theresa may ile ilgili görsel sonucu İlgili resim

 Nicola Sturgeon ile ilgili görsel sonucuStefan Lofven ile ilgili görsel sonucu İlgili resim Xavier Bettel ile ilgili görsel sonucu Jean-Claude Juncker ile ilgili görsel sonucu 

ALLAH SOYLARINI KURUTUYOR İDRAK EDECEK AKLA SAHİP DEĞİLLER

Avrupa'nın içine düştüğü acınası duruma karşın, problem dünya kamuoyu için büyük bir sürpriz değil. 2015 Haziran'ında İngiliz kısırlık uzmanı Prof. Bill Ledger, kısırlık sorununu “saatli bombaya” benzetmişti. Bu sorunun 10 yıl içinde Avrupa'da iki kat artacağı uyarısında bulunan Ledger, hâlen İngiltere'de her 7 çiftten birinin doğal yollardan döllenmekte güçlük çektiğini kaydetmişti. Artan kısırlığa obezite, cinsel yollarla bulaşan hastalıklardaki artış gibi nedenleri gösteren Ledger, İngiltere'de 19 yaşın altındaki genç kızların yüzde 6'sının cinsel yollarla bulaşan ve kısırlığa yol açan hastalıklara yakalandığını, erkeklerin ise sperm kalitesinin düştüğünü bildirmişti.

OYUNCAKLARI BİLE KISIRLIK YAPIYOR

Danimarka'da yapılan ve Ağustos 2016'da açıklanan bir inceleme Avrupa Birliği'ndeki oyuncaklarda cilde ve göze zarar veren kimyasal maddelere rastlanmış, bu oyuncakların çocukların ilerleyen yaşlarında üreme sistemini bozacağı tespit edilmişti. Yapılan açıklamada oyuncaklarda kimyasalların bilhassa 3 yaş altı çocuklarda çok daha büyük riske yol açtığı, üstelik bu oyuncakların en seçkin mağazalardan hem de “CE” olanlardan alınmış olduğunun altı çizilmişti. Çocuklar için üretilen oyuncaklardaki emniyet kurallarının 1988 yılından bu yana AB kurallarına göre düzenlediği, ancak kimyasal madde kullanımı konusunda bir düzenleme bulunmadığı kaydedildi.

‘SANA KİN BESLEYENDİR SOYU KESİK OLAN'

Kur'an-ı Kerim'in 108. Suresi olan Kevser Suresi'nde Allah-ü Teâlâ hazretleri şöyle buyuruyor: “Muhakkak Biz, sana Kevser'i verdik. Sen de Rabbin için namaz kıl ve kurban kes! Doğrusu sana kin besleyendir soyu kesik olan!” 15 asır İslam'la savaşan ve İslam'ın değerlerine hakaret eden, Hz. Muhammed'e iftiralar atan ve karikatür adı altında çizimlerle Müslümanları rencide eden batının, Ayet-i Kerime'de bildirildiği gibi kendilerinin her anlamda kısır çıkmaları, attıkları iftiraların da aslında kendilerini tanımladığını göstermesi bakımından manidar bulundu.

 

Yorum Yaz

  214860

-