5 ARALIK 2020 CUMARTESİ

BACKLİNK VE TANITIM YAZISI HANGİ SİTEDEN ALINIR?

Google algoritmaları yıllardır çeşitli gelişmeler kaydetti. Bu gelişmelerin hemen hepsinde değişmeyen tek şey referans sistemi oldu. Bir sitenin çok fazla refere edilmesi, o sitenin kalite puanını artırırken sıralamadaki yerine de her daim olumlu etki yaptı.


BACKLİNK VE TANITIM YAZISI HANGİ SİTEDEN ALINIR?

Bu gelişmeler ışığında insanlar haklı olarak bu referans sisteminden nasıl sitelerine katkı sağlayabilecekleri konusunda araştırmalara giriştiler. İş bu nedenle de tanıtım yazısı ve backlink kelimeleri hayatımızda çokça yer edindi.

 Tanıtım Yazısı, Backlink edinmenin güvenilir yoludur!

Evet, bir sitenin her sayfasında, alakalı alakasız tüm içeriklerden bir bağlantı almaktansa tanıtım yazısı gibi içeriği destekler nitelikte sayfalardan bağlantı edinmek her daim daha önemli olmuştur. Bu aynı zamanda sigortalı bir işlem için de gerekli olan adımların başında gelmektedir.

Tanıtım Yazısı sistemi manipüle etmek için mi reklam için mi alınır?

Birçok site sahibi tanıtım yazısını Google sistemini manipüle edebileceğini düşünerek alır ancak bu son derece yanlış bir görüştür. Tanıtım yazısı bir reklam şeklidir. Sitenizi aktif olarak kullanacak, sitenize ihtiyacı olan kitleye ulaştıracak reklam kampanyaları size olumlu yansır.

İnternette çok fazla web sitesi var, hangisi tanıtım yazısı satıyor, hangisi karşı nasıl belirlenir?

Bu birçok ajansın ortak sorunu. Birçok site sahibi tanıtım yazısı reklam şeklinin işleyişini bilmemekte. Bu nedenle elinizde bir liste olsa ve bu listeden seçim yapsanız ve birileri sizin alt bayiniz gibi tüm işlemlerle ilgilense fena olmazdı değil mi?

İşte size bu konuda yardımcı olacak iki kaynağı ele alacağız.

 

Backlink.com.tr ve tanitimyazisi.com.tr ; Bu iki site mantıksal olarak benzer işliyorlar. Sizlere toplu şekilde tanıtım alabilme imkanı, detaylı liste çıkarıyorlar ve siz de rahatlıkla tüm özelliklerini gördüğünüz ( DA, PA, Alexa, Yaş, Index ) sitelerden seçim yapabiliyorsunuz.

Backlink.com.tr'nin şöyle bir filtre sayfası da bulunuyor. https://www.backlink.com.tr/k/tanitimyazisi

Tanitimyazisi.com.tr ise uygun paketleri, hızlı hizmeti ile ön plana çıkıyor. Tanıtım yazısı paketi alacaksanız denenebilecek özelliklere sahip.

 

Tanıtım yazısı alırken dikkat edeceğiniz konuların en başına lütfen içeriğinizle alakalı kitleye hitap etmesini ya da dev bir haber sitesi olması kriterini koyun.

 

 

Yorum Yaz

  703692

-