19 EYLÜL 2020 CUMARTESİ

Dobra Anne

BİLL GATES ÇOCUKLARINA NEDEN AŞI YAPTIRMAZ?

Dobra Anne

William Henry "Bill" Gates ya da daha çok bilinen adıyla Bill Gates, Amerikalı yazar, yazılımcı, girişimci, yatırımcı ve iş adamı. Evli ve üç çocuk babasıdır. Gates, Microsoft şirketinin kurucularındandır ve şirketin başkanlığını ve baş yazılım mimarlığını yapmaktadır

Bu adamın aşılarla ne alakası olabilir  diye  düşündünüz mü hiç?

Gates Vakfı maddi gücü olmayan ülkelere aşı kampanyaları düzenler ve ücretsiz aşı yaparlar.

Aşı yerine temiz  gıda, su, barınacak mekanlar  daha makbule geçmez miydi? Hayır  geçmezdi!

Çünkü amaç sağlık götürmek değil! Amaç; ırkın genetik yapısına saldırarak yok etmek.

Bu Beyefendi ve eşi  Melinda çocuklarına  aşı yaptırmazlar. "Çocukları  aşısız ve son derece sağlıklıdır" diye açıklamaları var eski doktorunun.

 "Çocuklarımın aşıya ihtiyacı yoktur" diye açıklaması da var Aşı sevici Beyefendi'nin

https://explainlife.com/bill-gates-former-doctor-says-billionaire-refused-to-vaccinate-his-children-2802/

Buna ek olarak Abd'de ELIT kesimin çocuklarını aşılatmadığını da eklemek lazım.

Elit'ler aşı yaptırmıyor

Kaliforniya'da, yakın tarihli bir çalışmaya göre, en sık aşılanmamış olan çocuklar beyaz ve Los Angeles'taki en zengin ailelerden gelmektedir.

https://www.pravda-tv.com/2018/12/bill-gates-ehemaliger-arzt-sagt-der-milliardaer-weigerte-sich-seine-kinder-zu-impfen/?fbclid=IwAR094_oMfp5H2DiElH4VAm_IimPAb81CgIrlwTDQtE9NLw1eqtwV69Qt_YI

 

Yani bu adamın  Çocuklarının aşıya ihtiyacı olmadığı kadar diğer çocukların ihtiyacı var..  Buna o ve onun hizmet ettiği örgüt karar verir! Isim vermeden paylaşayım dedim ama bunu atlayamayız  ROCKEFELLER>WHO !

"Bugün Dünya'da insan sayısı 6.8 milyar. Bu konuda yaptıklarımız (?! Tek değil) çok iyi. Hizmetlere ilişkin yeni aşılar, sağlık, üreme sağlığı. Nüfus belki % 10,  belki %15  (yaklaşık 1 milyar kişi) daha düşük olabilir" Derken neyden bahsediyor olabilir?

 

https://youtu.be/gj_FVBBQaJQ

 

Bill Gates "Tanrı'nın işini yapıyorum" derken ne demek istedi?

Aşılarla  Dünya  nüfusunu planlamak üzere kolları sıvadığını belirtiyor tabiki..   Bu "adam"  kimin yaşaması gerektiğini,hangi ırkın  çoğalmaması gerektiği ,hangi ırkın sağlıklı hangisinin sağlıksız kalmasına karar verme hakkının olduğunu  düşünen bir SENTETIK sevici...

Üstteki  açıklamaların herhangi bir bölümünde  doktor, hasta hakları savunucusu veya gönüllü sağlık çalışanı  vs. gibi bir Vasıf  göremedim ben ama birde siz bakın..

Merak edenler Google'dan araştırabilirler zira çocuk felci aşısıyla Afrika'da bilinçli olarak  felç bırakılan çocukların haberleri bile var.. Tabiki bu haberlere cok sinirlenen Gates medya kuruluşlarına Sponsor olur ve herşey  yalanlanır (bazı haber kuruluşları tarafından )

Haber7.com;

“Ancak kimi kuruluşlar Gates'in kirli işlerini ortaya çıkarmaya devam ederken; Gates'in, David Rockefeller, Ted Turner, Michael Bloomberg, George Soros gibi "Siyonist kodamanlar" ile bir araya gelip dünyanın nüfus problemini(!) çözmeye çalıştığı kaydediliyor. Bu noktada, The Telegraph gazetesine verdiği röportajda Bill Gates'in "Benim artık paraya ihtiyacım yok, ben Tanrı'nın işini yapıyorum!" demesi anlamlı bulunuyor""

http://m.haber7.com/afrika/haber/1001573-bill-gates-binlerce-cocugu-felc-etti

Sadece bakmak yetmez görmeyi  bilmek lazım… At gözlüğünü bir kenara bırakıp  okumalı, araştırmalıyız..

Bu konularda "Araştırma yapan kişilerin ilaç firmaları yokki firma kötüleme kampanyasına kol sıvasınlar"  demeyi bilmeliyiz...

Bu konularda mağdur olmuş, evladı aşıdan zarar görmüş yüzlerce insan araştırmalar ortaya koyup, bilgi paylaşıyor. Bu mağdur ve mazlum insanlara, biz zarar gördük, başkası zarar görmesin diye mücadele eden insanlara saygısızlık derecesine varacak yorumlar yapmadan önce durup düşünmeliyiz.

Ayrıca Doktor olarak, akademisyen olarak da aşıların zararlarını dile getiren binlerce insan var. Ancak bu kişilerin sesleri duyurulmuyor. Çünkü Medya aşı endüstrisinin baskısı altında..

Araştırmıyorsak da Araştırana saygı duymalı  ve yazdıklarını okumalı, söylediklerine kulak vermeliyiz. Bilgi sahibi  olmalıyız ki fikir  sunabilme hakkımız olsun.. Girdiğimiz ortamlarda kulaktan dolma bilgilerle konuşup rezil olmayalım...

Tutmadığınız  tarafı  dahi iyi tanımalısınız bunu unutmayın. Hakkında bilgimiz olmadığı konuda konuşma yetkisine de sahip değiliz...

 

DOBRA ANNE - TERCÜMEİHÂL

DOBRA ANNE DİĞER YAZILARI

Yorum Yaz

  993393

-