7 AĞUSTOS 2020 CUMA

BUNDAN BELEDİYE BAŞKANI OLMAZ

Beşiktaş-Medipol Başakşehir maçını tribünden izleyen Ekrem İmamoğlu’nu ‘Bundan belediye başkanı olmaz’ diyen MHP lideri Devlet Bahçeli sert sözlerle eleştirdi. Bazı taraftarların ‘mazbatayı ver’ sloganına ilişkin konuşan Bahçeli “Mazbatayı stadyuma taşımak, taraflar arasındaki rekabeti siyasi düşmanlığa dönüştürmek için ekilen bir tohumdur” dedi.


BUNDAN BELEDİYE BAŞKANI OLMAZ

BU TOPLANTI ÇOK FAYDALI OLDU

Partisinin Kızılcahamam'da düzenlenen Merkez Yönetim Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu ve TBMM Grubu ortak toplantısı kapanış oturumuna katılan MHP lideri Devlet Bahçeli, “Çalışmalarımız verimli geçmiştir. Arkadaşlarımızla bir arada olmak, görüş alışverişinde bulunmak faydalı olmuştur. Türkiye'deki siyasi gelişmeler yakınen takip edilmektedir. Özellikle de Yüksek Seçim Kurulunun itirazlara karşı vereceği cevabın son günüdür, o beklenmektedir” diye konuştu..

SİYASİ DÜŞMANLIĞA EKİLEN TOHUMDUR

Önceki gün Beşiktaş ile Medipol Başakşehir arasında oynanan futbol müsabakasını Ekrem İmamoğlu statta izlemişti ve bazı taraftarlar "mazbatayı ver" sloganları atmıştı. Konuyla ilgili basın mensuplarının sorusunu cevaplayan Bahçeli, "Mazbatayı stadyuma taşımak, taraflar arasındaki rekabeti siyasi düşmanlığa dönüştürmek için ekilen bir tohumdur. Çok yanlıştır. Bundan belediye başkanı olmaz" diyerek Ekrem İmamoğlu'nu sert bir dille eleştirdi.

İDDİASINI İSPAT ETSİN

CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek'in YSK'nın İçişleri ve Adalet Bakanlarınca aranıp baskı kurulmaya çalışıldığı yönündeki iddialarını da değerlendiren Bahçeli, "Çok büyük bir iddia. Çünkü seçimin adaleti ve güvenliği açısından çok önemli sorumluluk taşıyan insanlar eğer böyle bir iddiayla muhatap ediliyorsa mutlaka ispatı gerekir" dedi.

Yorum Yaz

  838442

-