7 AĞUSTOS 2020 CUMA

BUNLAR BAYRAĞA DÜŞMAN

''Her kim ezanımıza, bayrağımıza, değerlerimize, İstiklal Marşı'mıza saldırıyorsa bilin ki hedefi bize saldırmaktır” diyen Başkan Erdoğan, “HDP, İstiklal Marşımızın, bayrağımızın düşmanıdır. Bu ülkede Türk'ü Kürt'e, Kürt'ü Türk'e düşürmek isteyenlerle beraber olmayalım. Bu oyunu bozalım” dedi.


BUNLAR BAYRAĞA DÜŞMAN

Başkan Erdoğan, “İstanbul Adalar'da HDP'li biri okunan İstiklal Marşına eşlik etmiyor ve toplantılarında Türk Bayrağı da yok. Bay Kemal'de oradaydı” diyerek sert tepki gösterdi

AĞRI KAYYUMLA NASIL GÜZEL BİR YER HALİNE GELDİ

Ağrı'da düzenlenen mitingde halka hitap eden Başkan Erdoğan, 31 Mart'ta iradenize sahip çıkmanızı bekliyorum. Bu şehir terör gölgesinde çok şeyini kaybetti. Ağrı'nın çok daha ileride olması gerekiyor. Bunun için Ağrı'nın vizyonuna uygun bir belediye başkanı adayı ile çıktık. Açamayacağı hiçbir kapı yoktur. Ağrı'yı kayyumla nasıl güzel bir yere getirdik. Şimdi çok daha iyisini yapacağız” dedi.

GEREKEN DERSİ 31 MART'TA VERECEĞİZ

Başkan Erdoğan, “İstanbul Adalarda HDP'li bir tanesi, orada istiklal marşı okunuyor. Bay Kemal de orada... Bu efendi İstiklal Marşı söylemiyor. Çünkü HDP İstiklal Marşının düşmanıdır, bayrağımızın düşmanıdır. Toplantılarında bir tane Türk bayrağı yok. Bu ülkede Türk'ü Kürt'e, Kürt'ü Türk'e düşürmek isteyenlerle beraber olmayalım. Onlara gereken dersi 31 Mart'ta vereceğiz” ifadesini kullandı.

AĞRI'YA 12 KATRİLYONLUK YATIRIM YAPTIK

Başkan Erdoğan, “Sadece Ağrı'da 12 katrilyonluk yatırım yaptık. Ağrı'ya bir bilim merkezi kazandırıyoruz. Bugün 12 bin öğrenciye sahip Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi'ni kente kazandırdık. İhtiyaç sahiplerine toplam 3 katrilyon lira sosyal yardım yaptık. Şehrimize 52 tesis kazandırdık. 16 km bölünmüş yol vardı 363 km bölünmüş yol ilave ettik” diye konuştu.

5 BİN KİŞİYE İSTİHDAM MÜJDESİ

“Ağrı'yı tekstil merkezi haline getireceğiz” diyen Erdoğan, “Nike buraya geliyor. Fabrikayı kuruyor. 5 bin kişilik bir istihdam sağlayacak. Bu uluslararası bir marka... Ağrı'yı hedefleriyle buluşturana kadar bize durmak yok” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

  473027

-