10 AĞUSTOS 2020 PAZARTESİ

CHP İSTANBUL’UN KÂBUS GİBİYDİ

“İstanbul Emniyet Müdürü olduğum dönemde CHP Belediyesi iş başındaydı” diyen eski İçişleri Bakanı Ağar, Kâbus gibiydi İstanbul. Belediye hizmetleri yapılmaması bir yana, bizim günümüzün yarısı CHP belediyesinin İstanbul belediye şirketlerine yerleştirdiği militanları temizlemekle geçiyordu” ifadesini kullandı.


CHP İSTANBUL’UN KÂBUS GİBİYDİ

CHP BELEDİYESİ ÖRGÜTLERE KAYNAK AKTARIYORDU

Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan adayı Salih Bayraktar'ın düzenlediği yemekte konuşan eski İçişleri ve Adalet Bakanı Mehmet Ağar, İstanbul'un eski dönemlerini anlattı.  İstanbul Emniyet Müdürü olduğum dönemde, CHP belediyesinin burada iş başında olduğunu söyleyen Ağar, “Kâbus gibiydi İstanbul. Belediye hizmetleri yapılmaması bir yana CHP'nin günü bankamatiklere, hiçbir iş yapmayan örgütlere kaynak aktarımıyla geçiyordu. Allah bize bir daha bu tür bir CHP belediyesi dönemi yaşamayı nasip etmesin. Çöp temizliği yok, su yok, hizmet yok” değerlendirmesini yaptı.

İşte CHP zihniyeti budur

CHP'Lİ SÖZEN: ‘İSTANBUL'U TANRI SUSUZ BIRAKTI'

1989-1994 yılları arasında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapan CHP'li Nurettin Sözen, döneminde İstanbul'da yaşanan çöp ve susuzluk krizlerini “İstanbul'u ‘tanrı' susuz bıraktı' diyerek acziyetini ve CHP zihniyetini ortaya koymuştu.

İLGİLİ HABERE GİTMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ

İSTANBUL'UN TARİHİ TEKNOLOJİYLE BULUŞACAK

Yorum Yaz

  057961

-