9 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

Hüseyin Adalan

DEVLET ADETA ÇARESİZ VE ACİZDİR İŞTE

Hüseyin Adalan

İdamı yasaklayın AB'ye alacağız dediler. Meğer idamı yasaklayın darbe yapacağız derlermiş millet yıllarca gafletten uyanamadı.

Silahlı darbe yaparak milletin evlatlarını acımasızca şehit ettiler. Takım elbiselerle mahkemelere çıkarlar. Ama halen asılmıyor hainler.

Zekât, fitre, öşür, sadaka, kurban ve himmet dediler. Meğer yardım edin mal mülk alacağız derlermiş millet yıllarca gafletten uyanamadı.

Dini sohbetler yaparak milletin evlatlarını kandırıp dolandırdılar. En lüks yerlerde hayatlarını yaşarlar. Ama halen sulandırıyor katiller.

Dinler arası diyalog hoşgörü dediler. Meğer İslam'a karşı kâfirlerle ittifak olacağız derlermiş millet yıllarca gafletten uyanamadı.

Gizli misyonerlik yaparak milletin evlatlarına yalan yanlış söylediler. Müslümanlara takiyye yaparlar. Ama halen konuşuyor kahpeler.

Memur olacak cemaate alacağız dediler. Meğer aldıkları insanları militan yapacağız derlermiş millet yıllarca gafletten uyanamadı.

Sınavlarda hırsızlık yaparak milletin evlatlarının haklarını gasp edip keramet dediler. Memurluk yaparlar. Ama halen çalışıyor şerefsizler.

Millete hizmet edeceğiz dediler. Meğer devletin gizli sırlarını çalacağız derlermiş millet yıllarca gafletten uyanamadı.

Kâfirlere casusluk yaparak milletin evlatlarına tuzak ve kumpas kurdular. Alenen yurtdışına kaçarlar. Ama halen bulunamıyor it oğlu itler.

Başörtüsü teferruattır diye fetva verdiler. Meğer başlarınızı açın deşifre olmayın derlermiş millet yıllarca gafletten uyanamadı.

Eşlerinin başlarını açarak milletin evlatlarının dini inançlarına zarar verdiler. Münafıklık yaparlar. Ama halen savunuyor pezolar.

Gazete, radyo ve televizyon kuracağız dediler. Meğer ülke de fitne çıkaracağız derlermiş millet yıllarca gafletten uyanamadı.

Ahlaksızlık yaparak milletin evlatlarına Alkol içebilir zina yapılabilirsin emir büyük yerden dediler. Zaruret için yaparlar. Ama halen yapıyor gavatlar.

Müslümanlar siyasetle uğraşmaz dediler. Meğer Türk devletini yıkacağız derlermiş millet yıllarca gafletten uyanamadı.

Siyaseti sadece kendileri yaparak milletin evlatlarına vatansever gibi görünüp ihanet ettiler. Hainlik yaparlar. Ama halen tutuklanmıyor ibneler.

Kısaca ben mağdurum, ben itirafçı olmak istiyorum, ben cemaatçi değilim, ben çoktan ayrıldım, ben yapmadım ve benim suçum yok gibi safsata ve gazellerle bizzat FETÖ militanları tarafından cemaatin bekası için davalar sulandırılıyor.

Halen yüce Türk devleti maalesef bir türlü gafletten uyanamadı.

Suç aslında vatan haini şerefsiz terörist FETÖ militanlarının değil. Yüce Türk Devletinindir.

Suç vallahi de 15 Temmuz ihanet gecesinden sonra bir günde FETÖ militanlarını asamayan kudretli yüce Türk devletinindir.

Devletin bekası tehlikededir.

Suç billahi de yarım saatte idam cezasını çıkaramayan suskun, adeta çaresiz ve aciz gazi meclisin ve hükümetindir.

Devletin egemenliği aşağılanmıştır.

Adeta Yüce Türk devleti aciz olmasa şimdi hain FETÖ militanlarının hiç biri hayatta değillerdi.

Yüce Türk devletinin kudreti ve varlığı nerede? Görmek istiyoruz.

Yüce Türk devleti bu kadar aciz ve çaresiz mi? Bilmek istiyoruz.

Devletin üstün kudreti, kahraman şehitlerin şerefi ve yiğit gazilerin onuru halen yerdedir.

15 Temmuz kahraman şehitlerinin, yiğit gazilerinin ve aziz milletin vebali ağırdır. FETÖ militanları için “17 ve 25 Aralık'tan sonra tövbe etti”, “Bu kadar yeter” diyen ve “Kefil” olan münkir münafık şerefsiz vatan haini kripto FETÖ militanı bazı Bakanların, müsteşarların, milletvekillerinin, belediye başkanlarının, valilerin, kaymakamların, savcıların, hâkimlerin ve bürokratların kim varsa Allah belasını versin.

Allah tüm sessiz kalan yetkili şerefsizlerin de belasını versin. Kahrı perişan etsin.

HÜSEYİN ADALAN - TERCÜMEİHÂL

HÜSEYİN ADALAN DİĞER YAZILARI

  1. Hasan SARI

    Amin. Amin. Ya muin.Duygularımıza tercüman olmuşsunuz. Kaleminize sağlık..

Yorum Yaz

  281238

-