10 AĞUSTOS 2020 PAZARTESİ

ERDOĞAN KILIÇDAROĞLU'NU ELEŞTİRDİ: ‘BAY KEMAL’İN KILAVUZU KARGA’

“Siyaset özünde rekabettir, bir hizmet yarışıdır ama yalan değildir” diyen Başkan Erdoğan, “İşte ben Hatay'da 6 tane baraj yaptığımızı söylüyorum. Ana muhalefetin başındaki zat Antalya'da 'Hatay'da baraj yok ki' diyor. Eline diline dursun... Bana diyorsun ki 'Ya bunun bir danışmanı yok mu?' Bunu sana tavsiye ediyorum. Bunun kılavuzu karga” ifadesini kullandı.


ERDOĞAN KILIÇDAROĞLU'NU ELEŞTİRDİ: ‘BAY KEMAL’İN KILAVUZU KARGA’

Erdoğan, ‘Reyhanlı'da baraj yok' diyen Kılıçdaroğlu'nu sert bir dille eleştirdi

ANKAPARK TÜRKİYE'NİN GURUR SEMBOLLERİNDEN

Ankara'daki Ankapark "Wonderland Eurasia" açılış törenine katılarak vatandaşlara hitap eden Başkan Erdoğan, "Toplam büyüklüğü 1 milyon 300 bin metrekareye varan Ankapark, sadece başkentimiz için değil tüm Türkiye'nin gurur sembollerinden biridir" dedi. Sadece AK Parti'ye oy verenlerin değil 81 vilayetin her biri, 82 milyonun her bir ferdi için çalıştıklarını vurgulayan Erdoğan, Sizin güveninizi, emanetinizi, teveccühünüzü boşa çıkarmamak için gece gündüz demeden mücadele ettik" diye konuştu.

SİYASET BİR YARIŞTIR YALAN DEĞİLDİR

Başkan Erdoğan, “Buradan bize oy versin vermesin, her bir kardeşimin şunu çok iyi bilmesini arzu ediyorum. Siyaset özünde rekabettir, bir hizmet yarışıdır ama yalan değildir. Yalandan daha büyük bir felaket olmaz. İşte ben Hatay'da 6 tane baraj yaptığımızı söylüyorum. Ana muhalefetin başındaki zat Antalya'da 'Hatay'da baraj yok ki' diyor. Eline diline dursun... Bana diyorsun ki 'Ya bunun bir danışmanı yok mu?' Bunu sana tavsiye ediyorum. Senin bir defa kılavuzun kim ona bak, kılavuzuna bak. Bunun kılavuzu karga” ifadesini kullandı.

Bin 217 oyuncak

Ankapark'ta çocuklar ve yetişkinler için her biri ayrı ayrı tasarlanan bin 217 oyuncağın bulunduğu belirten Erdoğan, binlerce araçlık otoparkı, 5 kilometre uzunluğundaki raylı sistemleri, elektrik ihtiyacının belli bir kısmını karşılayan 10 megavatlık güneş enerjisi sistemiyle Ankapark aynı zamanda çevre dostu bir proje” dedi.

Yorum Yaz

  443816

-