13 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ

GİTTİGİDİYOR ENTEGRASYON


GİTTİGİDİYOR ENTEGRASYON

İçinde bulunduğumuz zaman her şeyin büyük bir hızla değiştiği bir dönem. Özellikle internet ve bilgisayar teknolojilerinden meydana gelen gelişmeler günlük hayatımıza da ciddi anlamda etkiliyor. Bu dönem, daha önceden hayatımıza olmayan birçok yeni kavramla tanıştığımız ve onları yoğun olarak kullandığımı bir dönem olarak öne çıkıyor. Bu kavramaların başında, tartışmasız olarak online ticaret kavramı geliyor.

Online ticaret, bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de son yılların en büyük gelişmeyi gösteren sektörlerinin başında yer alıyor. Klasik pazarların yerini hızlı bir şekilde alan online pazarlar bugün hemen hepimizin sıklıkla kullandığı uygulamalar. Bu noktada yapılan çalışmalar incelendiği vakit online alışveriş sektörünün geçtiğimiz dönemde yakalamış olduğu büyümenin ilerleyen zamanda da hızlanarak devam edeceğini gösteriyor.

Türkiye'de E-Ticaret

Ülkemizde e-ticaret bütün dünyada olduğu gibi büyük bir atılım gösterdi. Her geçen gün, bir önceki güne nazaran daha fazla insan online alışveriş sitelerinden ihtiyaçlarını karşılıyor. Hal böyle olunca, müşteri sayısını arttırarak yüksek karlılık yakalamak isteyen satıcılar da bu alana özel bir önem göstermeye başlamış durumdalar. Günümüzde büyüklü küçüklü hemen her firma klasik pazarların yanında online pazarlarda da ürünlerini müşterileri ile buluşturmaktadır.

Gittigidiyor, trendyol, amazon, n11, hepsiburada gibi online alışveriş imkanı tanıyan siteler ülkemizde en çok tercih edilen internet siteleri arasında gösteriliyor. Milyonlarca insan hemen her gün bu siteleri ziyaret ediyor ve talep ettikleri ürünleri bu siteler üzerinde faaliyet gösteren satıcılardan temin ediyor.

Günümüzde gerek dünyada gerekse ülkemizde yapılan birçok çalışma, e-ticaretin önümüzdeki dönemde çok daha büyük kitlelerce talep edileceğiniz göstermekte. Bu noktada e-ticarete adım atmak isteyen girişimcilerin vakit kaybetmeden pazardaki yerlerini almaları son derece önemlidir.

E-Ticarette Nelere Dikkat Etmeliyiz

E-ticaret yeni bir kavram olmasına rağmen bu alanda yapılmış birçok çalışma bulunmaktadır. Klasik pazarlara göre büyük yenilikler getiren online ticaret sektöründe başarının yakalanarak karlılığın arttırılması noktasındaki ilk adım profesyonel hareket tarzıdır. Bu noktada, satıcı olarak faaliyet gösterecek olan kişilerin yararlanabilecekleri birçok program bulunmaktadır.

Gittigidiyor entegrasyon, gittigidiyor sitesi üzerinde satış yapmak isteyen satıcıların mutlaka incelemeleri gereken bir uygulamadır. Kullanıcılara profesyonel hareket etme imkanı tanıyan entegrasyon programı ile satış süreçlerini sorunsuz bir şekilde idare edebilir, müşteri memnuniyetini temin edebilir ve marka değerinizi yükseltebilirsiniz.

Gittigidiyor entegrasyon programı ile;

  • Stoklarınızı tek bir noktadan kontrol edebilirsiniz. Bu şekilde müşteri taleplerini karşılamada anlık sıkıntılar yaşamaz, talepleri karşılayamama gibi bir durumu engellemiş olursunuz.
  • Satışını yapmış olduğunu ürünlerin kargo süreçlerini kontrol edebilir ve alıcılarından bu noktada sağlıklı bilgiler almasına olanak tanıyabilirsiniz.
  • Satış sonrasında gerçekleştireceğiniz faturalama süreçlerinizi tek bir noktadan idare edebilirsiniz.
  • Satış süreçlerinizi maksimum derecede sorunsuz gerçekleştirirsiniz. Bu şekilde müşteri memnuniyetini ve marka değerinizi arttırabilirsiniz.

Yorum Yaz

  726892

-