Çocukları zehirleyen LGBT sapıklığı kapatılsın

Çocukları zehirleyen LGBT sapıklığı kapatılsın
26 Haziran 2021 09:56:36

Milat Gazetesi'nin Tarlabaşı Toplum Merkezi skandalı haberi toplumda büyük yankı uyandırdı. CHP destekli sapkın LGBT eğitmenlerinin iğrenç eylemlerinin bununla sınırlı olmadığı ortaya çıktı. Koç, Bilgi, Kadir Has gibi üniversitelerin kucak açtığı bu sapkınlar özellikle ilkokul çağındaki çocukları ve gençleri zehirliyor.

Suriyeli, Türk ve Roman çocuklarını eşcinsel ve PKK’lı yapmak için faaliyet yürüten yurtdışı fonlu Tarlabaşı Toplum Merkezi’nin skandalları bitmiyor. Merkezde eğitim veren toplumsal cinsiyet eşitliği uzmanı C.S. ve E.S.'nin özellikle küçük yaşta çocukları ve gençleri eşcinsel olmaları yönünde sistematik olarak sözde eğitim verdiği ortaya çıktı. Milat Gazetesi’ne konuşan tanık ifadelerine göre ise yurtdışından fonlanan İstanbul merkezli üç STK’da daha benzeri hatta daha vahim olaylar yaşanıyor.

e382190f-eccd-47ff-9e2d-9857d3646191_530faad9c2c640ef595baa9c064ac14a.jpg

 CHP’de çalışan LGBT’li sapkın

Tarlabaşı Toplum Merkezi kurucularından LGBT savunucusu, çocuklara LGBT empoze eden, Instagram hesabında ahlak dışı, eşcinsel cinsel ilişki çizimleri paylaşan C.S.'nin CHP Şişli Belediyesi’nde çalıştığı ortaya çıktı. 20 yıldır çocuk hakları alanında çalışan C.S., CHP Şişli Belediyesi Eşitlik Birimi Mülteci Meclisi’nde görev yapıyor, çalışma alanı olarak özellikle LGBT üzerine çalışabileceği mültecileri seçiyor. Tarlabaşı Toplum Merkezi’nin ‘Parlayan Çocuklar’ adlı çocuk dergisinde Kobani olayları sırasında merkezdeki çocuklara PKK/PYD propagandası yaptıran C.S., CHP’li belediyelerde çocuk ve eşcinsellik hakkında konferanslar veriyor.

526c4dbe-57d0-4eff-a2a9-a3fe67e043aa_64d9e58d377fec18e22b087b0f0a0f4c.jpg

Bu kadını durdurun

Küresel tuzak LGBT’nin en sapkın savunucularından cinsellik eğitmeni E.S. de Tarlabaşı Kültür Merkezi’nde eğitim veren isimler arasında yer alıyor. Pazar günü yapılması planlanan pedofili sapkınlık yayınında LGBT’nin çocukları okul ve ailesinden nasıl koruması gerektiğini, LGBT çocukların deneyimlerini ve başlarına gelenleri konuşacak olan E.S., LGBT ahlaksızlığını empoze etmek için bilhassa çocukları ve gençleri seçiyor. Instagram hesabından yaptığı paylaşımda eline meme maketi alarak 5. Sınıflara eşcinsel eğitim dersi vereceğini yazan E.S.'nin kaç ilköğretim çocuğuna sapkın fikirlerini aşıladığı merak konusu.

66cfe28a-31ec-421c-a46d-cc5d8c2610f0_99863facf0730fdc2a25433150a82eb0.jpg

LGBT okulları hedef alıyor

KAOS GL tarafından basılan ‘LGBTi+, öğrencileri aile ve okul kıskacına karşı nasıl korumalı’ adlı sözde kitapla okullara girmeye çalışan sapkın zihniyet temsilcisine bir an önce dur denmesi gerekiyor.  Kadir Has Üniversitesi, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Koç Üniversitesi gibi okulların da desteklediği bu sapkınlığa dur demek için harekete geçen Milat Gazetesi’nin haberinin ardından sosyal medyadan tepki gösteren vatandaşlar, LGBTi+, KAOS GL, Beraberce Derneği gibi eşcinsel şer örgütlerinin ve Tarlabaşı Toplum Merkezi’nin kapatılmasını, başta Ceren Suntekin ve Efsun Sertoğlu olmak üzere tüm LGBT eğitmenlerinin hesap vermesini istiyorlar. 

Milat Gazetesi / Özlem Doğan