Eminevim’in inanç turu devam ediyor

Eminevim’in inanç  turu devam ediyor
Haber Tarihi : 22 Ocak 2016 14:01:56
Son Güncelleme Tarihi : 00 00 0000 00:00:00

25 yıldır insanlarımızın faizsiz ev sahibi olmasını sağlayan Emin Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Eminevim, 2015 yılında 4500 üyesini inanç turlarına götürdü.

Ahmet ÇEKİN | Yeni Söz

Eminevim'in üyeleri için 2015 yılında başlattığı yurtiçi ve yurtdışı gezileriyle, manevi güzelliklerle dolu Kudüs'ten, Kıbrıs'a alışılmışın dışında turlar düzenleyerek, 4500 üyesine bu manevi güzellikleri görme imkânı sundu. Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, “Eminevim ile yıllardır insanlarımızın faizsiz ev sahibi olmalarını sağladık ve devam ediyoruz. Bu zamana kadar Edirne'den Ardahan'a Türkiye'nin her yerinde insanlarımızı ev sahibi yaptık. Onların bize olan güveniyle her geçen gün büyüyerek yolumuza devam ediyoruz. Bu büyümede  en büyük pay sahibi olan müşterilerimizi, sadece Edirne'den Ardahan'a ev sahibi yapmakla yetinmedik ve bizi çevresine tavsiye eden bize güvenen ve inan müşterilerimize bizde Kudüs'ten Kıbrıs'a kadar düzenlediğimiz inanç turlarıyla manevi güzellikleri görme imkanı sağladık” dedi.

250 üyemiz kutsal topraklarda

250 üyemizi kutsal görevlerini yerine getirmeleri için Umreye götürdüklerini belirten Üstün, “Üyelerimizin her türlü gidiş dönüş yol masraflarını ve konaklama masraflarını karşılayarak, onların ibadetlerini en güzel ve sorunsuz şekilde yapmalarını sağladık. Eminevim, bundan sonra da üyelerini ibadetlerini yerine getirmeleri için Umre'ye götürmeye devam edecek.

Üyelerimizin bu kutsal görevi yerine getirmeleri için, kendilerinden hiçbir ücret talep etmeden ibadetlerini yerine getirmeleri için imkan sağladık. Üyelerimiz için düzenlediğimiz yurtdışı turlarından biri olan Kudüs seyahatlerimiz yoğun ilgi gördü. Bizde bu ilgi karşısında Kudüs'e 6 tur düzenledik. Üyelerimiz burada kutsal mekânları görürken başta Mescidi Aksa olmak üzere pek çok kutsal mekanda ibadet etme fırsatı buldu. Kutsal ve tarihi mekânların yanında Filistin halkının yaşadığı şehirler de tur kapsamında gezildi. Yine aynı şekilde balkanlar turumuz ile Kosova ve Makendonya'da bulunan manevi ve tarihi yerleri görme imkânı sağladık” diye konuştu.

Anadolu'ya 45 tur

1_10

Üyelerin yoğun ilgisi ve Eminevim'i çevrelerine tavsiye etmelerinden dolayı son derece mutlu olduklarını vurgulayan Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, “Bu mutluluk karşılıklı güven duygusunun bir göstergesi. Bizde bundan yola çıkarak, bizi çevrelerine tavsiye üyelerimize Anadolu'nun manevi güzelliklerini de görmeleri için; başta Bursa olmak üzere, Yalova, Kapadokya, Kocaeli, Pamukkale, Edirne gibi manevi güzellikleriyle dolu yerlerimize toplam 45 tur düzenleyerek 3500 üyemize bu güzellikleri görmelerini sağladık.Umre ve Kudüs turlarımızla 4500 üyemizin inanç turlarıyla manevi güzellikleri görmesini sağladık. Bu organizasyonlarımız ile İnanç turlarımıza 2016 yılında da devam edeceğiz. Emin Şirketler Grubu, 1991 yılından bu yana Türkiye'de belirli sektörlerde gösterdiği başarıların yanında özellikle insanımızın otomobil ve ev sahibi olmaları noktasında ilkleri başarmıştır. Kurduğu sistem ile 80.000'den fazla ailenin otomobil ve ev sahibi olmalarını en kolay yoldan sağlamıştır” şeklinde konuştu.