Kaymakam'dan Şirin Payzın'a okkalı soru

Kaymakam'dan Şirin Payzın'a okkalı soru
Haber Tarihi : 07 Ekim 2015 05:38:44
Son Güncelleme Tarihi : 00 00 0000 00:00:00

Şirin Payzın, CNNTurk'teki programında PKK ajansında görev alan kişilere saldırı yapıldığı iddiasının ele alınacağının duyurması üzerine, HDP'lilerin tehdit ettiği ve PKK'lıların saldırdığı Beytüşşebap Kaymakamı Kadir Güntepe, Payzın'ı terletecek bir soru sordu...

 
Beytüşşebap Kaymakamı Kadir Güntepe, teröre yönelik olarak tavrını kararlılıkla sürdürürken, yaşanan olaylara da resmi Twitter hesabı üzerinden tepki göstermeye devam ediyor. Bunun en yeni örneği de Şirin Payzın'ın CNNTurk'teki programına dair paylaşımında görüldü.Payzın, programında PKK'nın haber ajansında görev alan kişilere yapılan saldırıların konuşulacağına dair bir paylaşımda bulundu.
 
Bunun üzerine Kaymakam Güntepe, adete taşı gediğine koyduğu bir tweetle Payzın'a seslendi. İşte o tweet:"Kaymakamın evine atılan bombayla hakimlerimizin evine atılan keskin nişancı mermilerini de konuşacak mısınız?"Beytüşşebap Kaymakamı Kadir Güntepe, PKK'nın hain terör saldırılarına ve evinin bombalanmasına karşı ilçenin güvenliğini elden bırakmayınca HDP'li vekiller tarafından tehdit edilmişti.
 
 
Yeni Şafak