Teknosa mağazalarında "oyunda buz çağı" heyecanı devam ediyor

Teknosa mağazalarında "oyunda buz çağı" heyecanı devam ediyor
Haber Tarihi : 12 Ekim 2023 16:11:06
Son Güncelleme Tarihi : 12 Ekim 2023 16:25:24

Teknosa Gaming Parkour kapsamında Ankara ve İstanbul'un yanı sıra Antalya, İzmir, İzmit ve Eskişehir'deki 15 mağazada da oyunseverler bir araya gelecek

Teknosa'nın farklı şehirlerdeki mağazalarında aralık ayına kadar sürecek "oyunda buz çağı" heyecanı tüm hızıyla devam ediyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, ilk olarak Ankaralı oyunseverlerle buluşan yarışma, İstanbul'da yapıldı.

Katılımcılar, Vadistanbul ve Cevahir Exxtra etkinliklerinde Forza Horizon 5, FIFA 2023, Fortnite ve Mortal Kombat 11 gibi dünyaca ünlü oyunları oynayarak, verilen parkur görevlerini tamamladı.

Vadistanbul'daki etkinliğe en az 1000 kişi katılırken, Youtuber ve Twitch yayıncısı Pqueen ile fotoğraf çektirmek isteyenler uzun kuyruklar oluşturdu.

Teknosa Gaming Parkour kapsamında Ankara ve İstanbul'un yanı sıra Antalya, İzmir, İzmit ve Eskişehir'deki 15 mağazada da oyunseverler bir araya gelecek.

Aralık ayına kadar sürecek yarışmalar sonunda 15 mağazada oyunu başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar arasında en hızlı olanlar belirlenecek ve 15 finalist en iyi olmak için tekrar yarışacak.

Turnuvada en iyi dereceyi alan yarışmacı 100 bin TL değerindeki Teknosa hediye çekinin sahibi olacak. Ayrıca etkinlik kapsamında en iyi dereceyi elde eden katılımcılar 2 bin TL değerinde Teknosa hediye çeki ve 1 yıllık Xbox Game Pass üyeliğini kazanma şansını yakalayacak.

Teknosa'nın sürpriz ödül heyecanına sadece kazananlar değil, yarışmaya katılan herkes ortak olacak. Turnuvaya katılan tüm yarışmacılar, 1 aylık Xbox Game Pass üyelik ödülünü kazanarak oyun dünyasına daha fazla erişim sağlama imkanı elde edecek.