İNGİLTERE LİGİ SON DURUM

İngiltere premier ligi adeta geçen yıl bıraktığı yerden devam ediyor gibi bir sıralama oluşturdu. Özellikle Liverpool liderlik konumundayken Manchester City ikinci sırada yer alıyor. Bu sene yine ikilinin şampiyonluk mücadelesi izlenecek gibi görünüyor. Zira Manchester United, Chelsea, Arsenal ve Tottenham gibi dünya çapındaki önemli takımların pek de umut verdiğini söylemek mümkün değil.


İNGİLTERE LİGİ SON DURUM

Tabii transfer döneminde oldukça sıcak bir dönem yaşandı. Bu yüzden yeni transferler eşliğinde ingiltere ligi farklı sıralamalara şahitlik edebilir. Ancak bu sene işi sıkı tutan Liverpool, şampiyonluk için en büyük önemli adayların başında geliyor.

  İngiltere Ligi Son Durumu

  Liverpool ilk 4 haftada aldığı 4 galibiyet ile beraber liderliğini sürdürüyor. Manchester City 3 galibiyet ve 1 beraberlik ile Liverpool'u takip ediyor. Burada en önemli sürpriz Leicester City'nin yüksek performansı ile 3. sıraya yükselmesi görünüyor.

  Ancak lig henüz yeni başladı ve özellikle Arsenal, Tottenham ile Manchester United ligdeki varlıklarını zaman içerisinde hissettireceklerdir. Ancak Chelsea geçen sene olduğu gibi yine oldukça kötü bir performans ortaya koyuyor. Şampiyonlar Ligi mücadelesinde dahi yer almaları zor gibi görünüyor.

  Dünyadan Lig Maç Sonuçları

  Elbette bütün maçları seyretmek mümkün değil. Bu yüzden pek çok spor sever ve bahis sever interneti kullanarak sonuçları alabilmektedir. Kolay şekilde lig maç sonuçları ile diğer detaylı bilgilere ulaşmak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Güvenli altyapı sistemi ve eş zamanlı şekilde en doğru sonuçların ekrana yansıtılması sayesinde, rahatlıkla her yerden bilgileri almak mümkün.

  Lig Maç Sonuçlarına Ulaşım

  Canlı skorlar ve bitmiş maç sonuçlarına aktif bir internet sayesinde site üzerinden rahatlıkla ulaşılabilir. Futbol başta olmak üzere dünyanın pek çok farklı yerinden, spor dalları hakkında yine en detaylı bilgiler sağlanıyor.

Yorum Yaz

  157451

-