4 TEMMUZ 2020 CUMARTESİ

İNSAN VAKFI’NDAN YETİM VE ÖKSÜZ ÇOCUKLARA BAYRAMLIK HEDİYESİ!

İnsan Vakfı Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Yetim ve Öksüzlere, bayramlık ayakkabı ve giysi dağıtımları gerçekleştirildi.


İNSAN VAKFI’NDAN YETİM VE ÖKSÜZ ÇOCUKLARA BAYRAMLIK HEDİYESİ!

Bayramlık dağıtımları devam ediyor!

Bayram müminlerin bir araya geldiği, dertlerin azalıp rahmetin yükselişe geçtiği manevi önemi mühim bir gündür. Bu mühim gün en çok çocuklar için değerlidir. Çocuklar için bayram ayrı bir heyecanı ayrı bir sevinci ifade etmektedir.

İnsan Vakfı Hanımlar Yardım Komisyonu yetim çocukların gönüllerine dokunacak çalışmalara imza atıyor.

Evler ziyaret edilerek bayram sevincini yaşıyoruz!

İnsan Vakfı Bayram günü tüm çocuklar gülsün, yeni elbiseleriyle mutlu olmaları için İnsan Vakfı Hanımlar Yardım Komisyonunun ve bölge temsilciliklerimizin destekleriyle bayramlık dağıtımını sürdürmeye devam ediyor.

Hayırseverlerin destekleriyle ayakkabı ve giysilerin paketleme işleminden sonra Yetim ve Öksüz çocukları evlerinde tek tek ziyaret ederek yüzlerce çocuğun bayram sevincine ortak oldu.

“Yetimlerimize bayram sevincini yaşatmak istiyoruz”

İnsan Vakfı Hanımlar Yardım Komisyonu Başkanı Nisanur Irız, “Yetimler bize Allah'ın emaneti. Onları koruyup kollamak inancımızın gereğidir. Pandemi sebebiyle yaşadığımız zorluklar içerisinde, bir nebze olsun çocuklarımızı sevindirmek ve onlara bayram sevinci yaşatmak istedik. Onlar için en özelinden hediyeler hazırlayıp, gönüllü ekibimizle seferber olduk. Bu çalışmalara maddi destekte bulunan bağışçılarımıza ve sahada görev yapan komisyon üyelerimiz ve gönüllülerimize teşekkür ediyor ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

  602565

-