İSLAM TOPRAKLARININ İNGİLİZ ANAHTARLARI

İslam topraklarını parçalamak, şekillendirmek ve gelişimini engellemek için Kadıyanilik, Bahailik, Thug, Kesnizani ve FETÖ gibi ‘İngiliz anahtarı’ rolü verilen karanlık yapılar kullanılıyor. Kadıyanilik’e Hindistan, Thug’a Pakistan, Kesnizanilere Irak parçalatılırken, FETÖ’ye de Türkiye’yi ele geçirme görevi verilmişti. Bangladeş’i yönetmekte olan Thug Çetesi, şimdi de Müslüman liderleri bir bir idam ediyor.


İSLAM TOPRAKLARININ İNGİLİZ ANAHTARLARI

19 MÜSLÜMAN LİDERE İDAM CEZASI

Şu ana kadar Bangledeş'in Pakistan'dan ayrılmasına itiraz eden Cemaat-i İslami liderlerinden 19 Müslüman hakkında idam kararı veren sözde mahkeme, ilk olarak 2013'te Abdülkelam Azad'ı idam etmişti. Abdülkadir Molla, Gulam Azzam, Nizami, Mir Kasım Ali, Muhammed Kamaruzzaman, Abdus Sobhan, Furkan Malik, Ali İhsan Mücahid gibi lider kadrosundaki isimlere verilen idam cezalarının bir bölümü infaz edildi. Cemaat-i İslami Partisi genel lideri Mutî ur Rahman Nizami hakkında verilen cezanın infaz edilip edilmeği ise henüz açıklanmadı.

MÜSLÜMAN LİDERLER NEDEN İDAM EDİLİYOR?

6 Ocak 2009'dan bu yana Bangladeş Başbakanlığını yürüten Şeyh Hasina Vecid'i, Bangladeş'in kurucu Cumhurbaşkanı Mucib ur Rahman'ın İngilizlerin isteğiyle Pakistan'dan koparmak istemesine Cemaat-i İslamî liderleri itiraz etmiş ve engel olmaya çalışmıştı. 40 yıl aradan sonra babası gibi tarihin en azılı çetelerinden biri olan Thug tanrısına inanan Başbakan Hasina, parçalanmayı reddedip, babasının bağımsızlık çabalarına engel olmaya çalışan Müslümanları Thug çetesi geleneğine uygun bir şekilde boğduruyor.

İNGİLİZLER HİNDİSTAN'I DA AYNI YOLLA PARÇALATTI

7 asırdır Müslümanların yönetimindeki Hindistan'ı sömürgesine dönüştüren İngilizler, Irak'ın işgalinde DAEŞ'i üretmeleri gibi, bu süreçte de ülkenin parçalanarak Pakistan adlı sun'i bir devletin çıkışına yol açan Kadıyaniliği ortaya çıkarmışlardı. Pakistan'ı da Thuglara böldüren İngilizler, bu sayede dünyanın en büyük Müslüman devletinin ortaya çıkmasını engellemişlerdi. Sapkın Keznizani tarikatına Irak'ı parçalatan küresel yapı, FETÖ'ye de Türkiye'yi işgal ve parçalatmak istemiş ancak başarılı olamamıştı.

İDAMLARA TEK TAVIR ERDOĞAN'DAN

Bangladeşli mazlum âlim ve liderleri bir bir idam eden Thug mensubu Bangladeş yönetimine tek tepki Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'dan geldi. “Bugün İslam dünyası olarak gönüllerin tazelenmesine ihtiyaç vardır" diyen Erdoğan tepkisini, "Bangladeş'e sesleniyorum. 75 yaşına dayanmış bir mücahidin, bu dünyada hiç bir dünyevi günahı olmadığına inandığımız insanın, idam kararını veren zihniyeti ve bu idamları yapan bir anlayışı huzurlarınızda lanetliyorum" diyerek gösterdi.

MELİH GÖKÇEK'E ÇAĞRI: KATİLİN ADINI KALDIRINIZ

Bugün Bangladeşli Müslüman ulema ve liderleri bir bir idam eden Thug çetesi mensubu Başbakanın, kurucu Cumhurbaşkanı katil çete mensubu babasının adı Ankara'da bir bulvara verili durumda. Yeni Söz olarak Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'ten ‘Hasane  Bangabanhdu Şeyh Muvibur Rahman Bulvarı'nın adını idama mahkum edilen son liderin adı ile değiştirilerek ‘Mutî ur Rahman Nizami Bulvarı' ismi verilmesi çağrısında bulunuyoruz.

------------------------------------------------------------------------------------

KEMAL ÖZER YAZDI: Bangladeş idamlarının FETÖ'yle ilişkisi

------------------------------------------------------------------------------------

 

Yorum Yaz

  082684

-