14 AĞUSTOS 2020 CUMA

İSTANBUL DEVAM DEDİ

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin katılımıyla gerçekleştirilen Cumhur İttifakı'nın 'Büyük İstanbul Mitingi'ne ilgi yoğundu.


İSTANBUL DEVAM DEDİ

Vatandaşlar, "Sağduyunun Birlikteliği" sloganıyla Yenikapı'da düzenlenen miting için erken saatlerde alana gelmeye başladı.

Parti bayrakları yerine ellerinde Türk bayraklarıyla mitinge gelerek "birlik" mesajı veren vatandaşların, bir eliyle "Rabia", diğer eliyle "Bozkurt" işareti yaptığı görüldü.

Kırmızı-beyaz giyinen yaşlı bir vatandaş yanında getirdiği dev Türk bayrağını alanda salladı. Bir grup da Türk askerlerinin Çanakkale Savaşı'nda giydiği askeri kıyafetlerle mitinge katıldı.

Konuşmalar öncesinde sanatçılar Esat Kabaklı ve Mustafa Yıldızdoğan da sahne aldı.

Vatandaşlardan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yoğun ilgi

İstanbul'da PKK'ya, FETÖ'ye geçit yoktur

Ankara'nın ardından İstanbul Yenikapı'yı da tıklım tıklım dolduran Cumhur İttifakı mitinginde konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "İstanbul, Cumhur İttifakı'nın hassasiyet ve haysiyet merkezidir." dedi. Bahçeli, "Şu anda Avrupa kıtasındayız, işte buradayız, Yenikapı'dayız. Ey katiller, gelin de görelim, gelin de dedeleriniz gibi sizi aynen yerin dibine indirelim." diye konuştu.

Yorum Yaz

  253019

-