15 AĞUSTOS 2020 CUMARTESİ

TERÖRİST DEMİRTAŞ’A METHİYELER DÜZDÜ

“Türkiye çok tehlikeli bir girdaba yuvarlanmaktadır” diyen MHP Lideri Bahçeli, “Ekonomik saldırılara mihmandarlık yapan siyasetçilerin gözünü kin ve nefret bürümüştür. CHP, İP, HDP, PKK ve FETÖ ortaklığı çok vahim boyutlara ulaşmıştır. Ekrem İmamoğlu terörist Demirtaş'a methiyeler düzmekte, Ermeni'sinden Rum'una ne var ne yok selam göndermektedir' ifadesini kullandı.


TERÖRİST DEMİRTAŞ’A METHİYELER DÜZDÜ

CHP, İP, HDP, PKK ve FETÖ ortaklığının çok vahim boyutlara ulaştığını söyleyen Bahçeli, Ekrem İmamoğlu'na sert konuştu

ZİLLETİN ORTAKLARI ‘TRUVA ATI' HALİNE GELMİŞTİR

Antalya'nın Manavgat ilçesindeki otelde düzenlenen "İl Başkanları ve Belediye Başkanları Toplantısı"nda konuşan MHP lideri Devlet Bahçeli, “Milletleri kendi coğrafyalarında, kendi beşeri ve ekonomik kaynaklarından vazgeçmeye zorlamanın siyasetin yeni ismi oldu. Türkiye, bu kirli oyunun içine çekilmek istenmektedir. Zilletin ortakları, yeni emperyalizmin dayatmalarına Türkiye'yi hazırlama görevini içeriden üstlenen tam bir 'Truva atı' haline gelmişlerdir. Buna karşılık Cumhur İttifakı, milli bekayı koruyan, milli birliği savunan sorumlu ve duyarlı anlayıştan beslenmektedir” diye konuştu.

SOKAKLAR KARIŞTIRILMAK İSTENMEKTEDİR

FETÖ'cülerin İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimi üzerinden ganimet avcılığına soyunduklarını söyleyen Bahçeli, “Afrika ülkelerinde FETÖ'cülerin tezgahıyla mazbata koroları kurulmaktadır. Mazbatayı Türkiye aleyhtarı mevziye dönüştüren gafiller, küresel kullanıma hazır olduklarını göstermek için her yola müracaat etmektedir. Sokaklar karıştırılmak, kaos dinamikleri harekete geçirilmek istenmektedir. CHP, İP, HDP, PKK ve FETÖ ortaklığı çok vahim boyutlara ulaşmıştır. Ekrem İmamoğlu terörist Demirtaş'a methiyeler düzmekte, Ermeni'sinden Rum'una ne var ne yok selam göndermektedir” dedi.

SONLARI KARANLIK

Belediyenin "partizanlık, yandaşlık, yağcılık, yardakçılık, dar kadroculuk, beleşçilik, bencillik, beş yıllık saltanat, 'Devletin malı deniz' deme"nin olmadığını vurgulayan Bahçeli, “Allah korkusu olmayan belediye yönetimlerinin sonunun karanlık olduğunu söyledi. Geçmişte bu yola sapanların aralarından birer birer ayrılıp gittiklerine değinen Bahçeli, vatandaşla empati yapamayanın, dertlere deva olamayan, sorun ve şikayetlere kulak veremeyen belediye yönetimlerinin akıbeti kayıptır” ifadesini kullandı.

CUMHUR İTTİFAKI TÜRKİYE'DİR

BAHÇELİ, “Cumhur İttifakı'nı hazmedemeyenler, 15 Temmuz'da yarım kalan hıyanetlerini tamamlamak isteyen rezillerdir. Bizim ittifakımız konjonktürel değildir. Bizim ittifakımız pazara kadar değildir. Cumhur İttifakı, Türk milletinin muhteşem iradesiyle temellenmiştir. Cumhur İttifakı Türkiye'dir, ihanete karşı engel, işgale karşı direniş, yerli ve yabancı şer cephesine karşı muhkem siperdir. Biz gelecek seçimleri değil, gelecek nesilleri düşünüyoruz. Eğer gevşersek, eğer taviz verirsek, eğer oyuna gelirsek Türkiye'nin ödeyeceği çok ağır bedeller olacağını biliyoruz" değerlendirmesinde bulundu.

Yorum Yaz

  147796

-