10 TEMMUZ 2020 CUMA

Hüseyin Adalan

TÜRKİYE SİZLERLE DAHA GÜZEL İYİ Kİ VARSINIZ

Hüseyin Adalan

EVET diyen Ben,

EVET diyen Türk,

EVET diyen Kürt,

EVET diyen Arap,

EVET diyen Zaza,

EVET diyen Laz,

EVET diyen Azeri,

EVET diyen Alevi,

EVET diyen Sünni,

EVET diyen Çerkez,

EVET diyen Türkmen,

EVET diyen Ötekiler ve berikiler,

EVET diyen yurtdışında ki gurbetçiler,

Türkiye sizlerle bir başka çok daha güzel, iyi ki varsınız.

HAYIR diyen CHP, HDP, SP, PKK, YPG, DHKP-C, FETÖ, DEAŞ, Kâfir Esed, Haçlı Avrupa, Geziciler, Üst akıl takımı, Faiz lobisi, Baronlar, Siyonist, emperyalistler, kapitalistler ve ateistler yıllardır Türkiye'nin tapusu elin kâfirlerindeyken gıkları çıkmıyordu.

Yeni nesil çocuklar büyüdükçe ellerine oklavayı alıp baston gibi yere vurarak “Ben Abdülhamid'im” diyorlar. Ey CHP işte şimdi siz bittiniz.

Abayı ecdadın torunları gümbür gümbür geliyorlar maşallah geçmişin intikamını almaya, her biri Tayyip dedelerine benziyorlar sanki hık demişte burnundan düşmüşler.

“EVET” diyen bir vatandaşa ''konuşma ulan it'' diyen CHP'linin psikokinetik olayıdır.

Birileri sanıyor ki Türkiye'yi anlamak AK Partiyi anlamaktan geçiyor. Aslında hiç öyle değil. Oysaki tüm soruların cevapları CHP'nin içinde CHP'yi çözen, meseleyi çözer.

Boş konuşmaya devam et CHP, milleti tehdit etmeye devam et 15 Temmuz'da sokakta yoktun! Koyun dediğiniz millet vardı! Genel başkanında elinde kumanda vatanın satılmasını naklen izliyordu. Unutmadık.

Bugün milleti vahdete laf etme hakkını sen kendinde nasıl buluyorsun ki? 15 Temmuz'da da beraberdik, referandumda da bir beraberiz işte. Türkiye'nin milli insanlarında sorun yok. Sorun millette de değil, batı terör örgütü Avrupa'ya ve ABD'ye aidiyet duymanızda. Hiç düşündünüz mü bu kahraman yiğit milleti vahdet sizleri niye sevmiyor diye? Ama maalesef o basirette sizde yok ki? Doğru ya nasıl düşüneceksiniz. Unutmuştum…

Bu sadece bir referandum değil! Türkiye düşmanlarının yaptığı yanına kalsın mı kalmasın mı? Bunu oylayacağız. Bedel ödeteceğiz. Bu bir hesap sorma taktiğidir.

''Akp ülkeyi bölecek'' saçmalığını dilinden düşürmeyen CHP'linin serseri milletvekili! "16 Nisan'da Hayır çıkarsa HDP milletvekillerini cezaevinden çıkaracağız!" demiş.

Kendisini artık ne sanıyorsa buyursun denesin. Ahmak herif “Evet” çıkınca ilk önce sen kendi kıçını kurtarmaya bak. Şimdiden yurtdışı uçuş biletini al hiç dönmemek üzere.

Ulan hayır çıkınca ülkeyi sen mi yöneteceksin. Evet 'de çıksa hayır çıksa yine ülkeyi Erdoğan yönetecek. Sen neyin hesabını yapıyorsun.

16 Nisan akşamı CHP'liler sandıkta hile var diyecek ve millette yine hastırın beyinsizler diyecekler.

Zaten 16 Nisan'dan sonra millet artık ciddiye almaz ama alışmış kudurmuştan beterdir. Her seçimde trafolara kedi girdi gibi anlamsız açıklamalarını hangi seçimde demediler ki?

CHP kendi dünya görüşünü devletin tüm kurumlarıyla millete dayatmış, uymayanı perişan etmiş faşist bir partidir. Türkiye'de böyle bir parti çıkmış olması ve hala yüzde 20'yi aşan oy alması hepimiz için utanç sebebidir.

Hayır, pankartının kesilme olayında aşçı muharrem usta demişti ki: "kim kestiyse getirin pankartın olduğu yere asın" Çıkan kamera görüntülerinde pankartı bir karganın kemirip kestiği ortaya çıktı.

Allah aşkına bir pankart için insan asan zihniyet kargaya ne yapmaz ki, korkunç şeyler geliyor aklıma.

Dünya siyaset tarihinin en büyük acımasızlığı CHP'ye aittir. Vatandaş oy verirken biz göreceğiz, kimse oyunu gizleyemeyecek ama oyları biz gizli sayacağız, kimse sonucu görmeyecek. Açık oy gizli tasnif, CHP'nin alçakça bir hilesiydi. Ayrıca CHP il başkanları aynı zamanda o ilin valisiydi. Kimmiş diktatör ey gençler!

Bugün hayır diye delirip çıldıran CHP gelecek seçimde başkan adayı gösterirse suratlarına tükürmek milletin boynunun borcudur.

1920 – 1938 Mustafa Kemal 18 yıl tek adam,

1938 – 1950 İsmet İnönü 12 yıl tek adam,

2017 CHP tek adama karşıymış. Yerseniz…

Geçmişte CHP ne yaptıysa harfiyen tıpatıp aynısını yapıyor.  Tek fark kişilerin farklı olmasıdır. Bu meseleyi anlamak için onların gösterdiği çabanın sorgulanması yeter. Neden bu kadar rahatsız Türkiye'nin '' tek adamından'' batı? Bunu anlamak için de Osmanlı tarihi en büyük kanıttır. Tabi tekrar altını çizmek isterim. Aklı olana…

16 NİSAN CHP'LİLERDEN KURTULUŞ GÜNÜ KUTLU OLSUN.

De ki: Ey Kâfirler YENİLECEKSİNİZ. ( Ali İmran suresi 12. Ayet )

HÜSEYİN ADALAN - TERCÜMEİHÂL

HÜSEYİN ADALAN DİĞER YAZILARI

Yorum Yaz

  042489

-